Kuntsiit ripats 130€

Kaal: 8,034g
Hõbe 925
Kivi suurus: 3*1,3cm
Ripatsi pikkus: 4cm

KUNTSIIT on erakordselt vaimne ja kõrgete vibratsioonidega kivi. Äratab südamekeskme ja tingimatu armastuse, tuues armastust mõtetesse ning suhtlemisesse. Kivi kiirgab rahu ja ühendab teid universaalse armastusega. Kuntsiit annab sügava ja keskendunud meditatiivse oleku ning on kasulik neile, kellele meditatsiooni sisenemine tundub raske olevat. Tugevdab ka loovust. Kuntsiit toetab alandlikkust ja teenimissoovi.
Kuntsiit on kaitsev kivi, mis mõjutab indiviidi ja keskkonda. Sel on võime hajutada negatiivset. Kivi varjab aurat soovimatute energiate eest, luues selle ümber kaitsekihi ja haakides lahti sellele kinnitunud olemusvorme ning vaimseid mõjutusi. Sisendab võimet olla iseenda maailmas isegi suures rahvahulgas. Kuntsiit tugevdab keha energiavälja. Psühholoogiliselt julgustab kuntsiit eneseväljendust ja lubab tunnete vaba väljendamist. Kõrvaldab takistused teie teelt ja aitab teil kohaneda elu survega ning võib aidata taastada blokeeritud mälestusi. On kasulik tervendajatele, kes on pidanud liiga kiiresti suureks saama, tuues tagasi kaotsi läinud usalduse ja süütuse. Edendab sallivust enda ja teiste suhtes. Kuntsiit on abiks ka stressiga seotud ärevuse vähendamisel. Vaimselt hõlbustab kuntsiit sisevaatlust ja võimet tegutseda konstruktiivse kriitika alusel. Sel on võime kombineerida intellekti, intuitsiooni ja inspiratsiooni. Helelilla kuntsiit on taevane värav ja lõpmatuse sümbol. Kergendab üleminekut suremise ajal, jagades teadmisi, mida lahkuval hingel on vaja, et minna üle valgustatusse. Helelilla kuntsiit murrab ajalised tõkked lõpmatusse.

Kuntsiiti võib kasutada emotsionaalse segaduse selgendamiseks ja emotsioonide vabastamiseks, samuti selleks, et ravitseda peavalu, eriti sellist, mille põhjused on eelmistes eludes. Kaotab vastupanu ja abistab kompromisside leidmisel isiklike ja teiste vajaduste vahel. Kuntsiidi meeleolu tõstvast mõjust on kasu emotsionaalsetel põhjustel tekkinud depressiooni korral. See on suurepärane paanikahoogude leevendaja. Vaimselt aktiveerib kuntsiit südametšakrat ning joondab seda kurgutšakra ja kolmanda silmaga. Füüsiliselt saab kuntsiiti kasutada geopaatilise stressi blokeerimiseks. On kõige tõhusam ripatsina kandes või teipimisel mobiiltelefoni või mõne muu elektroonikaseadme külge.

Kuntsiit tugevdab vereringesüsteemi ja südamelihast. Sellest on kasu haigusseisundite puhul, mis mõjutavad närvisüsteemi, nagu näiteks neuralgia. Rahustab langetõbe ja leevendab liigesevalu. Neutraliseerib anesteesia mõju ja ergutab immuunsüsteemi. Kuntsiit sisaldab liitiumi ning see on kasulik psühhiaatriliste haiguste ja depressiooni puhul, eriti eliksiirina. Kuntsiit aitab füüsilisel kehal taastuda emotsionaalse stressi mõjudest.

Hoides kuntsiiti käes või asetades selle päikesepõimikule saab leevendada paanikahoogu. Päikesevalgus pleegitab kuntsiiti!