Larimar-topaas ripats 59€

Kaal: 1,5g
Ripatsi pikkus: 1,8cm
Larimari suurus: 0,9 x0,7cm
Roodiumiga kaetud 925-hõbedast, Larimariga elegantne disainripats, ümbritsetud teemantlõikes valgete looduslike topaasidega.
Roodiumiga katmine annab hõbedale tõhusa kaitse tuhmuse eest.

LARIMAR kiirgab armastust ja rahu ning süvendab rahulikkust. Larimar viib teid pingutusteta sügavasse meditatiivsesse seisundisse. Tõstab loomulikul teel teadlikkust ja harmoniseerib keha ning hinge uute vibratsioonidega. Vaimselt lahustab larimar valesid piire, mis kitsendavad vaimset mina, ja juhatab hinge selle tõelisele teele tema elus. Larimar kergendab kontakti inglitega ja suhtlemist teiste maailmadega. Larimar on suurepärane kivi nende jaoks, kes otsivad hingekaaslast, kuna hõlbustab minevikuelu suhetest või hingelisest traumast ülesaamist. Psühholoogiliselt kõrvaldab larimar inimese enese loodud tõkked ja pinged. Lahustab ennast hävitava käitumise, eriti kalduvuse märterlusele, ja aitab oma elu üle kontrolli kehtestada. On väga hea süütunde leevendamisel ja hirmude kõrvaldamisel. Stressi ja vältimatute muutuste perioodil laseb kivi väljakutsetele meelerahuga vastu astuda. Vaimselt toob larimar rahu ja selgust ning soodustab arukat mõtlemist. Stimuleerib loovust ja julgustab vooluga kaasa ujuma. Emotsionaalselt toob larimar tüünust ja tasakaalukust. On vastumürk emotsionaalsetele liialdustele ja vähendab bipolaarseid häireid. Tervendab südametraumasid ning taastab loomuliku mängurõõmu ja lapseliku energia. Maad tervendava kivina ühendub larimar maajumalanna energiaga, aidates naistel uuesti leida oma kaasasündinud naiselikkust ja taastada nende sidemed loodusega.
Larimar stimuleerib kolmandat silma, südant, kroon -ja kurgutšakrat ning edendab enesetervendamist. On suureks abiks kõhre -ja kurguhaiguste korral, lahustades energiablokaade rinnas, peas ja kaelas. Suurepärane kristall rasedatele või värsketele emadele, leevendamaks depressiooni ja stressi.
TOPAAS
 kujutab valguse poole sirutuvat teadvust. Tema kiuline struk­tuur aitab kuldset tarkuse valgust kehasse kanaliseerida. Topaasi seostatakse tarkuse, rikkuse ja küllusliku eluga. Ta kiirgab sisemist valgust, mis võidab pimeduse. Meeletasandil soodustab ta uute ideede omaksvõtmist ja annab juurde tarkust. Tugevdab närvi­süsteemi ja avardab meelt. Topaas suurendab oma kandja huumoritaju, rõõmu ja opti­mismi. Tema va­hendatud energia mõjub kehale värskendavalt ja tugevdavalt. Ta kaitseb vaenlaste eest ja aitab eristada tõelisi sõpru lipitsejatest.