Pietersiit hõbe ripats 120€


Kaal: 10,9g

Hõbe 925
Mõõdud: 3,4x2,3cm kivi osa,
üldpikkus 4,7cm 

PIETERSIIT ehk TORMIKIVI on oma nime saanud ühenduse tõttu tormi elemendiga. Usutakse, et pietersiit hoiab "taevase kuningriigi" võtmeid. Kivi ühendab argiteadlikkuse vaimsusega, tuletades teile meelde, et te olete maisel teekonnal viibiv vaimne olend. Keskendudes vaimsele olemusele, on pietersiidil võime maandada teid mitte maale, vaid eeterkehale - peen biomagnetiline väli, mis ümbritseb keha, tuntud ka Aura nime all. Hõlbusatab vaimseid rände, innustab lugema Akaši kroonikaid - esoteerilises mõttes on see väljaspool aega ja ruumi eksisteeriv arhiiv, mis sisaldab informatsiooni kõigest, mis kunagi on universumis juhtunud ja tulevikus juhtub- ja uurima taassünde, mida sealt leiab.
Pietersiit on nägemuste kivi ja seda saab kasutada nägemuse esilekutsumiseks või šamaaniteekonnaks. Töötab liikuvate meditatsioonide ajal tugevasti kogu kehaga, saavutades kiiresti väga kõrge muutunud teadlikkusetasandi. Stimuleerib kolmandat silma ja käbikeha, jõudes intuitsioonini ning tugevdades sügavaid vaimseid nägemusi ja ettetunnetamist. See seostub juhtimise väga armastava tasandiga.
Pietersiit öeldakse hävitavat illusiooni eraldatusest ning kõrvaldavat uskumusi ja haigusseisundit, mida on pealse sundinud teised inimesed. See ühendab teid teie enda sisemise juhatuse allikaga ning aitab ära tunda tõde ja valet teiste inimeste sõnades. Lahustab visad blokaadid ja selgendab segadused. Kasutades seda mineviku tervendamiseks, kõrvaldab pietersiit haigusseisundi, mille põhjuseks on see, et te ei ole järginud omaenda tõde. Vabastab vaimsed ja verbaalsed uskumused, mida on minevikus teile peale pannud autoriteedid, nagu näiteks vanemad või seaduste kehtestajad ja hajutab meelelised illusioonid. Vabastab teid tõotustest ja lubadustest, mida olete andnud teistes eludes ja mis on kandunud üle teie praegusesse ellu, ning toetab teie tahtejõudu.
Psühholoogiliselt aitab pietersiit teil oma tõde järgida. On erakordselt toetav ja tugevdav kivi, mis laseb avameelselt rääkida kõigest ja uurida kõike, mis takistab tõeni jõudmist. Abistab ammuste konfliktide ja allasurutud tunnete läbitöötamisel.
Pietersiit ergutab ajuripatsit, tasakaalustades endokriinsüsteemi ja ainevahetust, vererõhku, kasvamist, seksi ja soojusregulatsiooni valitsevate hormoonide tootmist. Aitab kopse, maksa, soolestikku, labajalgu ja sääri ning soodustab toitainete imendumist toidust. Energiatasandil see puhastab ja annab energiat keha meridiaanidele. Kivi vabastab haigusseisunditest, mis on põhjustatud kurnatusest, mis tekib, kui inimesel pole aega puhata.

Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.