Püriit hõbe ripats 

Kaal: 27,72 g
925 hõbe
Mõõdud: 4,5x2,8cm

PÜRIIT on suurepärane energiakilp. Tõkestab negatiivset energiat ja saasteaineid kõigil tasanditel. Püriit on väga positiivne kivi. Püriidi mõjul kiireneb vaimne aktiivsus, sest see parandab ajuvereringet. Püriit parandab mälu ja meenutamist. Püriit laiendab ja struktureerib vaimseid võimeid, tasakaalustades instinkti intuitsiooniga ning loovust analüüsiga. Füüsiliselt suurendab püriit energiat ja võidab väsimuse. Takistab energialekkeid füüsilisest kehast ja aurast. Püriit suurendab hapniku hulka veres ning tugevdab vereringesüsteemi. See on kivi, mis säilitab täiusliku tervise ja heaolu ideaali. Tervendamisel selle mõju on erakordselt kiire, sest toob esile haigusseisundi põhjuse. See on hea abiline karmalise ja psühhosomaatilise haigusseisundi juurteni jõudmisel.

PÄIKESEKIVI
  on seotud Päikese energiaga. Ta sümboliseerib inimese sisemist päikest, mis jagab vahetpidamata valgust kõigele ümbritsevale. Päikesekivi vahendab inimesele päikesest kiirguvat elujõudu ja avardab mõttemaailma, mõistmaks, et kõigil on piiramatud arenguvõimalused. Kivi aitab kandjal end tunda tugeva ja kindlana; valgustab meelt ja toetab masendusest ülesaamisel. Toob elurõõmu ja hea enesetunde, puhastab tšakraid, tugevdab intuitsiooni. Vedamine ja jõukus.

GRANAAT  edendab julgust, optimismi ja lootust. See on tõeline taaselustav kivi. Granaat aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada, järgmisele sammule keskenduda ja eesmärke saavutada. Annab julgust, algatusvõimet ja elujõudu, aktiviseerib seksuaalenergiat, suurendab enesekindlust ja aitab elus edasi jõuda. Granaat on naiseliku seksuaaljõu sümbol, aitab üle saada raskemeelsusest ja depressioonist. Granaat stimuleerib enesetervendavaid võimeid, tugevdab immuunsüsteemi, parandab vereringet ja verekvaliteeti.
PÄRLI puhtad energiad toetavad harmoonilisi suhteid oma lähedastega ja loovad romantikat. Pärl on eelkõige naiselikkuse, naiseliku veetluse ja ilu sümbol. Pärl laseb vabalt voolata su naiselikusel, tunnetel ja mõtetel. Suurendab su tajude tundlikkust, sensitiivsust ja tahtejõudu. Pärli energiad aitavad tuua mõtteselgust, suuremat keskendumisvõimet ja tasakaalustavad emotsioone. Annab sulle teadmist, et muutused on elu üks vajalik osa ning muutused on alati positiivsed, sest nad muudavad meid targemaks ja küpsemaks. Valgustumise ja puhtuse sümbolina aitab pärl avardada vaimset maailmataju ja sisemist teadlikkust. Abistab kontakti loomisel iseendaga ja valgusmaailma heade olenditega nagu teejuhid, peainglid, haldjad ja teised. Pärl aitab kaasa, et täituksid su südamesoovid, toob su ellu head õnne ja küllust.