Korall hõbe sõrmus 65€

Hõbe 925
Suurus: muudetav
Kaal: 10,05g
Kivi suurus: 3cm

KORALL sümboliseerib õnne, tagasihoidlikkust ja surematust. Annab oma kandjale elujõudu ja julgust. Motiveerib ja aitab saavutatu püstitatud eesmärke. Koralli energia on väga emalik ja kaitsev.  Tugevdab intuitsiooni ja on hea mälule. Kaitseb lapseootuse ajal nii ema kui last ning kaitseb vastsündinuid ja väikelapsi. Hoiab kurja silma eest. Punane korall annab elujõudu ja tarkust. Tõmbab ligi armastust. Soojendab ja mõjub inimese energiakehale puhastavalt ja värskendavalt. Ta sümboliseerib armastust, kirge ja seksuaalset veetlust.

Leevendab menstruatsioonivaevusi ja annab naisele raseduse ajal jõudu. Aitab paraneda emotsionaalsest traumast ning läbi selle aitab leida sisemise rahu. Leevendab hirme ning kaitseb reisil olles. Leevendab peavalu,kurguhaigusi, tugevdab luustikku, soodustab rasestumist.

Korall ei ole mineraal vaid tekib korallpolüüpide poolt eritatavast lubiainest. Merest välja tuues koralli vibratsioonid nõrgenevad justkui vajuks ta unne. Sattudes inimese energiavälja, ta otsekui ärkaks uuesti ellu.