Labradoriit sõrmus 140€

Kaal: 8,9g
Suurus: 18
925 hõbe
Kivi suurus: 3,2x0,9cm,

LABRADORIIT on väga müstiline ja kaitsev kivi. Sügavsinise värvidemänguga labradoriit on valgusetooja. Tõstab teadlikkust ja ühendab universaalsete energiatega. Labradoriit kallutab aurast kõrvale soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Teraapia kestel moodustab see tõkke negatiivsetele energiatele.
Võib viia teid teise maailma või teistesse eludesse. Esoteerilise teadmise kivina kergendab pühendunult müstikaga tegelemist.
Labradoriit joondab füüsilise ja energiakeha ning avab juurdepääsu vaimse eesmärgini. Tõstab teadlikust ja maandab vaimseid energiaid füüsilisse kehasse. Kivi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid, kaasa arvatud nn. õige ajastamise kunsti, mis toob sõnumeid alateadvusest pinnale ja hõlbustab nende mõistmist.
Soodustab maagiaga tegelemist, stabiliseerib aurat, soodustab energiavoolu aura ja tšakrate vahel. Äratab vanu mälestusi, millel on inimese vaimse arengu seisukohalt suur tähtsus. Aitab oma sisemist häält paremini kuulda ja oma vaimsete õpetajatega ühendust saada. Suurendab tahtejõudu, parandab tähelepanu ja keskendumisvõimet ning aitab pikemat aega väsimata töötada. Üle väsimuse korral aitab energia jälle tasakaalu viia. Toetab intellekti, vasaku ja parema ajupoolkera aktiivsust, inspiratsiooni, intuitsiooni ja originaalsust.
Võimaldab näha palju erinevaid võimalusi ühekorraga. Leevendab ebakindlust, ärevust ja stressi.

Psühholoogiliselt surub labradoriit maha hirmud ja ebakindluse ning psüühilise hämu eelmistest pettumustest, ka need, mida on kogetud eelmistes eludes. Tugevdab usku iseendasse ja usaldust universumi vastu. Eemaldab teiste inimeste projektsioonid ning aurasse haakunud mõttevormid.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Analüüsi ja ratsionaalsust tasakaalustab intuitsioon. Labradoriit toetab sisevaatlust ja sisekaemust. Sünteesides intellektuaalset mõtet intuitiivse tarkusega, on see oivaline illusioonide hajutaja, tungides asja juurteni ning näidates mõtete ja tegude taga olevat tõelist kavatsust. See kivi toob üles allasurutud mälestused minevikust. Labradoriit on toetav kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust. Muundumise kivina valmistab see keha ja hinge ette tõusuprotsessideks.

Labradoriit ravitseb silmade ja aju häireid, leevendab stressi ja reguleerib ainevahetust. Ravitseb külmetust, podagrat ja reumat, tasakaalustab hormoone ja leevendab menstruatsioonivalu ning alandab vererõhku.