Lasuriit sõrmus 85€

Suurus: 18,5
Kaal: 10,3g
Kivi suurus: 2,5x1,5cm, üldpikkus 2,7cm
Hõbe 925

LASURIIT e. Lapis lazuli on kuningsinine, läbipaistmatu püriteiinjoontega viirutatud silikaat mitmetest sodaliidi-grupi mineraalidest, millele annavad lisatoone kaltsiidi ja püriteiini ladestumine.
Lasuriit on suur abiline unistuste teostamisel, sest sisendab julgust. Kivi vabastab kiiresti stressist, luues sügava rahuseisundi. Selle meelerahu on tohutu ja see on võtmeks vaimsete saavutuste juurde, annab meelerahu ja tasakaalu ning ergutab teadvust.
Lasuriit on kaitsev kivi, mis kontakteerub vaimsete valvuritega. See kivi tunneb ära psüühilise ründe, blokeerib selle ja suunab energia tagasi selle allika juurde. Õpetab mõistma räägitud sõna väge ning võib pöörata tagasi needusi või haigusseisundit, mida on põhjustanud minevikus väljaütlemata jäänud asjad.
Tema mõjuväljas õnnestub paremini mõista ja lahendada alateadvusse surutud probleeme, luua ühtsustunnet ja säilitada otsusekindlust. On alati olnud üksinduses elavate inimeste ja mediteeriate kivi, sest ta suurendab meele jõudu ja tundlikkust ning aitab mõtted sissepoole pöörata. Lasuriit vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Annab ka unistuste teostamiseks julgust. Kivi harmoniseerib kõigi energiakeskuste avanemist ja puhastab aurat karma koormast. Avab kolmanda silma ja tasakaalustab kurgutšakrat. Lasuriit aktiviseerib oma kandja vaimseid võimeid ja teadlikult kasutades loob ühenduse vaimsete õpetajatega.
Lasuriit on tugev mõtete võimendaja. Stimuleerib kõrgemaid meeleandeid, tuues objektiivsust ja selgust. Innustab loovust allikale häälestumise läbi. Lasuriit aitab teil silmitsi seista tõega, ükskõik kust te seda leiate, ja vastu võtta seda, mida see tõde õpetab. See toetab teid oma arvamuste väljaütlemises ja toob harmooniat konfliktidesse. Õpetab kuulamise väärtust.
Lasuriit on üle maailma tuntud kui armastust ja sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele. Toob ellu rohkelt sõprust ja armastust, toetab lähisuhteid, loob ühtsustunnet ning abistab tunnete ja emotsioonide väljendamises. Väga spirituaalne kristall, ideaalne mediteerimiseks ja masenduse leevendamiseks. Tugevdab õrnustunnet, mistõttu peetakse teda ka võimsaks truudusekristalliks.
Lasuriidile omistatakse kõikjal tervendavaid ja puhastavaid omadusi, ta mõjub rahustavalt, krampe vaigistavalt ja palavikku alandavalt. Leevendab neuralgiahooge, nahalööbeid, putukahammustusi, vähendab valusid ja turseid. Sobib kasutada kurgu-, mandlite ja kilpnäärme haiguste korral, sest soodustab kopsude, vereringe ja lümfisõlmede talitlust. Vaigistab närvi- ja peavalusid, alandab vererõhku (mistõttu peaksid seda vältima madala vererõhuga inimesed). Ravib lühinägelikkust ja verehaigusi, leevendab menstruatsioonivaevusi, tugevdab tüümust, annab elujõudu. Leevendab unetust ja pearinglust ning alandab vererõhku. Väga mõjus vähktõve algstaadiumis.