Pietersiit sõrmus 

Suurus: 19
Kaal: 10,7g
Hõbe 830
Kivi suurus: 2,3x1,3cm

PIETERSIIT on erakordselt toetav ja tugevdav kivi, mis laseb avameelselt rääkida kõigest ja uurida kõike, mis takistab tõeni jõudmist. Pietersiiti nimetakse ka tormikiviks - ühenduse tõttu tormi elemendiga. Öeldakse, et see hoiab " taevase kuningriigi" võtmeid. Kivi ühendab argiteadlikkuse vaimsusega, tuletades teile meelde, et te olete maisel teekonnal viibiv vaimne olend. Keskendudes vaimsele olemusele, on pietersiidil võime maandada teid mitte maale, vaid eeterkehale. See hõlbustab vaimseid rände, innustab lugema Akaši kroonikaid ja uurima taassünde, mida sealt leiab. Pietersiit on nägemuste kivi ja seda saab kasutada nägemuse esilekutsumiseks või šamaaniteekonnaks. See töötab liikuvate meditatsioonide ajal tugevasti kogu kehaga, saavutades kiiresti väga kõrge muutunud teadlikkusetasandi. Stimuleerib kolmandat silma ja käbikeha, jõudes intuitsioonini ning tugevdades sügavaid vaimseid nägemusi ja ettetunnetamist. See seostub juhtimise väga armastava tasandiga.
Pietersiit öeldakse hävitavat illusiooni eraldatusest ning kõrvaldavat uskumusi ja haigusseisundeid, mida on peale sundinud teised inimesed. Ühendab teid teie enda sisemise juhatuse allikaga ning aitab ära tunda tõde ja valet teiste inimeste sõnades. Lahustab visad blokaadid ja selgendab segadused. Abistab ammuste konfliktide ja allasurutud tunnete läbitöötamisel. Kasutades pietersiiti minevikuelu tervendamiseks, kõrvaldab see haigusseisundi, mille põhjuseks on see, et te ei ole järginud omaenda tõde. Vabastab teid tõotustest ja lubadustest, mida olete andnud teistes eludes ja mis on kandunud üle teie praegusesse ellu, ning toetab teie tahtejõudu. Vabastab vaimsed ja verbaalsed uskumused, mida on minevikus teile peale pannud autoriteedid, nagu näiteks vanemad või seaduste kehtestajad.
Psühholoogiliselt aitab pietersiit teil oma tõde järgida. See on erakordselt toetav ja tugevdav kivi, mis laseb avameelselt rääkida kõigest ja uurida kõike, mis takistab tõeni jõudmist.
Pietersiit ergutab ajuripatsit, tasakaalustades endokriinsüsteemi ja ainevahetust, vererõhku, kasvamist, seksi ja soojusregulatsioonivalitsevate hormoonide tootmist. Aitab kopse, maksa, soolestikku, labajalgu ja sääri ning soodustab toitainete imendumist toidust. Energiatasandil see puhastab ja annab energiat keha meridiaanidele. Kivi vabastab haigusseisunditest, mis on põhjustatud kurnatusest, mis tekib, kui inimesel pole aega puhata.