Turmaliinidega sõrmus 150€

Kaal 7,21g
Suurus 16,5
Hõbe 925
ROOSA TURMALIIN tõmbab ligi armastust, õpetab enese armastamise tähtsust, tasakaalustab armastust ja vaimsust ning aitab kogeda, et armastada on turvaline. See kivi on ka tugev südame tervendaja, mis soodustab lõdvestumist ning avab tervendavatele energiatele.
ROHELINE TURMALIIN e. verdeliit on külluse, loovuse ja edu kristall. Soodustab tervenemist ja terviklikkust, õrnust ja nooruslikkust, tasakaalu ja positiivsust, eneseusku ja turvatunnet, meelerahu ja kaastunnet. Verdeliit on väga rahustav kristall, teda saab kasutada une soodustamiseks, foobiate ravimiseks. Abiks iseendas selgusele jõudmisel. Roheline turmaliin äratab huvi kaasinimeste ja keskkonna vastu. On hea tervise taastamiseks ja kurnatuse vähendamiseks, iseäranis soodus silmadele, südamele, luudele, lihastele, immuun- ja seedesüsteemile.
KOLLANE TURMALIIN ergastab päikesepõimikut ja suurendab isiklikku väge. See avab vaimsed rajad ning toob kasu intellektuaalsete eesmärkide ja äriasjade puhul. Tervendab magu, maksa, põrna, neere ja sapipõit.
VÄRVITU TURMALIIN e. AKROLIIT on kõigi teiste värvide süntees ja avab kroontšakra. Tervendamisel joondab ta füüsilise keha ja energiameridiaane.
Turmaliinil on tugev mõju elementaalenergiatele (deevadele). Puhastades ja transformeerides raskeid energiaid iseenda kõrgemaks väljenduseks, ankurdab turmaliin vaimse energia, tasakaalustab tšakraid, meridiaane ning aurakehasid, luues kaitsva välja. Traditsiooniliselt on turmaliini kasutatud seiramiseks (kolmanda silmaga „vaatamiseks”), selle abil on keerulistel aegadel võimalik kindlaks teha segaduse tekitaja või kaose põhjus, samuti näitab turmaliin kätte õige suuna, kuidas täbarast olukorrast välja tulla. Turmaliin on võimas mentaaltasandi tervendaja, tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera ning transformeerib negatiivsed mõttevormid positiivseteks. Turmaliin on abiks enese ja teiste mõistmisel ning juhatades su sügavale oma olemuse tuumani, tugevdab eneseusaldust ja hajutab hirme. Pagendades kalduvuse ennast ohvrirollis näha, kutsub turmaliin su ellu uut inspiratsiooni, võimendab kaastunnet ja tolerantsust ning on abiks ka külluse manifesteerimisel.