Spinell kee 75€

Kee pikkus: 45cm
Kivide suurus: u.4mm
Kinnitus: 925 hõbe
SPINELL uuendab energiat, annab rasketes olukordades julgust ja noorendab. Spinell aitab tuua värsket energiat teie vaimule, kehale, südamele ja vaimule. Spinell sobib suurepäraselt, kui tunnete energia- või entusiasmipuudust või kui teil on raske negatiivsetest mõtetest välja tulla.
Avab tšakrad ja kergendab kundalini energia liikumist mööda lülisammast üles. Spinell on lootuse, taaselustamise ja elusolemise rõõmu tundmise kivi. Seda on laias värvivalikus, mis tähendab, et seda saab kasutada iga tšakra taaselustamiseks.
Vaimselt on spinell abiks uute ideede inspireerimisel ja paneb teid teisiti mõtlema igas olukorras, kus teie mõtted on takerdunud. Võib avardada teie vaatenurka, pannes teid mõtlema vanade uskumuste piiravatest piiridest kaugemale.
Emotsionaalselt toob spinell värske uuenemisenergia, aidates välja pühkida vanu negatiivseid mõttemustreid ja uskumusi ning juhatab sisse uue pilgu endasse. See võib süvendada teie enese aktsepteerimise tunnet ja aidata teil muutuda enda kõrgeimaks versiooniks.
Psühholoogiliselt võimendab spinell isiksuse positiivseid aspekte. Aitab edu saavutada ja seda alandlikult vastu võtta. Punane spinell ergutab füüsilist vitaalsust ja tugevust. Aitab korrastada juurtšakrat.
Spinell on hea kivi stressis, go-go-go isiksustele, kes vajavad abi, et lülitada madalamale käigule ja lasta endal lõõgastuda. See on suurepärane kingitus igale töönarkomaanist sõbrale teie elus, et aidata neil rahuneda ja näha laiemat pilti ning saada vastu küllus, mis neil juba ümberringi on.
Kui sa kihutad ja kiirustad läbi elu, et jõuda finišisse (seda tegelikult pole), võid teekonnal avanevast vaatest vägagi mööda vaadata. Mis mõtet on nii kõvasti tööd teha, kui te ei naudi oma töö vilju? Spinelli energia aitab teil rahulikult istuda, mõtiskleda, lõõgastuda ja nautida kõike, mida olete oma teel ehitanud ja kõike, mis teil juba on. Nüüd on aeg nautida ümbritseva maailma ilu ja spinell aitab teil avaneda selle nägemiseks ja vastuvõtmiseks. See on suurepärane üldine energiatugevdaja, mis aitab iga nüri või langenud tuju korral.
Võib paigutada välispidiselt tšakratele või kanda nagu vajalik.