Turmaliinidega kee 75€

Kee pikkus: 48 - 55cm, pikendatav
Kivide suurus: u. 5mm
Kinnitus: 925 hõbe
Lamedad, ovaalsed kettad vahelduvad väikeste helmestega selles elavas turmaliinist kaelakees. Värvid ulatuvad tumerohelisest roosani ja roosast kollaseni ja hele määrdunudvalgeni.

Roosa ja roheline turmaliinid on üks ilusamaid kombinatsioone, mida saame kasutada südamekeskuse aktiveerimiseks ning mugavuse, enesekindluse, armastuse toomiseks, stressi leevendamiseks ja südametšakra tervendamiseks.
Turmaliinil on tugev mõju elementaalenergiatele (deevadele) ning see kivi mõjub väga hästi taimedele. Puhastades ja transformeerides raskeid energiaid iseenda kõrgemaks väljenduseks, ankurdab turmaliin vaimse energia, tasakaalustab tšakraid, meridiaane ning aurakehasid, luues kaitsva välja. Traditsiooniliselt on turmaliini kasutatud seiramiseks (kolmanda silmaga „vaatamiseks”), selle abil on keerulistel aegadel võimalik kindlaks teha segaduse tekitaja või kaose põhjus, samuti näitab turmaliin kätte õige suuna, kuidas täbarast olukorrast välja tulla. Turmaliin on võimas mentaaltasandi tervendaja, tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera ning transformeerib negatiivsed mõttevormid positiivseteks. Turmaliin on abiks enese ja teiste mõistmisel ning, juhatades su sügavale oma olemuse tuumani, tugevdab eneseusaldust ja hajutab hirme. Pagendades kalduvuse ennast ohvrirollis näha, kutsub turmaliin su ellu uut inspiratsiooni, võimendab kaastunnet ja tolerantsust ning on abiks ka külluse manifesteerimisel.