Akvaaura käevõru

Käevõru pikkus u.19cm
Kivi suurus:  8mm

A
QUA AURA on valmistatud puhtast mäekristallist, kuumutades kristalli ning lisatud kulda juurde. Vaatamata tehislikule päritolule on Aqua Aural intensiivne energia, mis peegeldab kulda puhta kvartsiga siduvat alkeemilist protsessi. Kristall on eelkõige seotud intuitsiooniga ja selle arendamisega. 
Taevasinise Aqua Aura rahulikud ja rahustavad värvid tõstavad vibratsiooni, aitavad kõrvaldada negatiivset energiat ja kaitsevad psüühiliste rünnakute eest. See võimaldab rääkida oma kõrgeimaid tõdesid.
Aqua Aurat saab kasutada kurgu-, kolmanda silma- ja kroontšakrate aktiveerimiseks. See võimaldab meil sukelduda sügavale südameprobleemidesse. Väidetavalt suudab Aqua Aura aidata suhtlemisel südamest peani, võimaldades ära tunda ja rääkida nende kõrgeimad tõed.
Aqua Aura suurendab psüühilisi oskusi, parandab suhtlemist ja tõstab vaimset teadlikkust.
Aqua Aura sobib eriti hästi kaugravitööks ning aitab kaitsta ka psüühiliste rünnakute eest, tõstes vibratsiooni kõrgemale ja positiivsemale tasemele. Paljud inimesed kasutavad Aqua Aura tugevaid, kuid rahumeelseid energiaid, et täita auras olevaid auke ja stimuleerida kõiki tšakraid. Aqua Aura aitab teil vabastada negatiivsust erinevatest peenkehadest.
Vabastab piirangutest.  Annab sügava rahu meditatsiooni ajal. Koos teiste kristallidega suurendab nende raviomadusi. Tugevdab harknääret ja immuunsüsteemi. Aqua Aura on väga tugevatoimeline kristall, see edendab spirituaalsust ja selgeltnägemist.