Berüll käevõru 29€

Kivide suurus 6mm
Käevõru suurus u. 18cm

BERÜLL õpetab teid tegema vaid seda, mida teil vaja on. See on kivi stressirohke eluga toimetulekuks ja mittevajalikust taagast loobumiseks. Berüll aitab teil häälestuda sellele, mida peaksid tegema. Esindades ololemise puhtust, aitab berüll teil oma potensiaali ellu viia ning on oivaline kivi tuleviku ennustamiseks ja seda kasutataksegi sageli kristallkuulidena. Kivi avab ja aktiveerib kroon -ning päikesepõimikutšakrat.
Psühholoogiliselt annab berüll julgust, leevendab stressi ja rahustab meelt. Vaimsel tasandil soodustab see positiivset suhtumist, tänu oma võimele hajutada meelerahu segavaid asju ja vähendada ülestimulatsiooni. See aitab vältida ülemäärast analüüsimist ja ärevust. Emotsionaalselt äratab berüll taas armastust neis , kes on abielus kuid tüdinud.
Berüll toetab erituselundeid, tugevdab kopse ja vereringet ning suurendab vastupanu mõrkidele ja saasteainetele. Ravitseb maksa, südant, magu ja lülisammast ning tervendab põrutusest. Berüll on rahustav kivi.
Lisaks üldistele omadustele on järgmist värvi kividel ka lisaomadusi:
KULDNE BERÜLL on selgeltnägijate kivi ja seda kasutatakse rituaalses maagias. On abiks ennustamisel ja maagiatoimingutes. Kristall edendab olemise puhtust. Suurendab initsiatiivi ja sõltumatust ning ergutab tahet edasi jõuda ja oma võimeid realiseerida. Avab kroon -ja päikesepõimikutšakra.
MORGANIIT, roosa berüll aitab armastust ligi tõmmata ja hoida. Julgustab armastavaid mõtteid ja tegusid, luues ruumi elu ja elamise nautimiseks. Roosa kivina aktiveerib ja puhastab see südametšakrat, rahustab stressi ja tugevdab närvisüsteemi. See kivi aitab teil ära tunda põgenemisteid, kitsarinnalisust ja egotismi, mis blokeerib vaimset arengut. Aitab teadvustada hooletusse jäetud hingevajadusi ning ära tunda täitmata emotsionaalseid vajadusi ja väljendamata tundeid. Morganiit on võimas kivi, kui on vaja jagu saada teadvustatud või teadvustamata vastuseisust tervendamisele või ümberkujunemisele, see aitab meeli teravdada ja avada süda tingimatu armastuse ja ravi vastuvõtmiseks. Hoiab psühhosomaatiliste muutuste ajal emotsionaalse keha stabiilsena. Ravitsemise protsessis tegeleb morganiit stressi ja stressiga seotud haigusega. Andes rakkudele hapnikku ja neid ümber korrastades tervendab see kivi tuberkuloosist, astmast, kopsuemfüseemist ja muudest kopsuhaigustest, leevendab südamprobleeme, peapööritust ja impotentsust.
AKVAMARIIN, sinine berüll on julguse kivi. Selle rahustavad energiad vähendavad stressi ja vaigistavad meelt. Harmoniseerib ümbrust ja kaitseb saasteainete eest. Usutakse ka, et akvamariin tegutseb vastu pimedusjõududele ja nõutab valgusvaimudelt soosingut.