Bronsiit - mäekristall käevõru

Käevõru pikkus u.18cm
Kivide suurus 4mm ja 5mm
BRONSIIT toob täieliku rahu. Maagiline kaitsja needuste vastu, pöörab pahasoovija negatiivsed mõtted tema enese juurde tagasi, kahjuks juba võimendatult. Edasi-tagasi pendeldades suureneb negatiivne pidevalt, muutes pahasoovija olukorra väga halvaks. Bronsiiti on hea kasutada koos musta turmaliiniga ja mäekristalliga, millisel puhul must turmaliin imab negatiivse koheselt endasse, katkestades niimoodi negatiivsuse pendeldamise kahe isiku vahel. Bronsiit on meelerahu- ja kaitsekivi. Bronsiit maandab ja annab elujõudu. Loob rahuliku ja harmoonilise keskkonna. Bronsiit aitab võtta vastutuse ja kontrolli oma elu üle. Psühholoogiliselt tugevdab see “armastusväärsuse kivi” tolerantset arukust, osutab kõige tähtsamatele valikutele ja suunab otsustavale tegutsemisele. See kaitsev ja maandav kivi sobib hetkedel, mil tunned end jõuetuna olukordades, mille üle sul puudub kontroll. Aitab ületada stressi ja “vooluga kaasa minna”. Kui oled takerdunud mistahes negatiivsesse mustrisse, siis bronsiit vabastab selle. Soodustab raua omastamist, töötab krampide ja valu vastu. Bronsiit tervendab ja ravib allasurutud emotsioone. Rahustab ja harmoniseerib, on ka hea viiruste tõrjumiseks.

Mäekristall on tugevalt puhastav kivim, tasasakaalustab inimese aurat, vaimset ja füüsilist keha. Toob Sulle tasakaalu, tarkust ja tervendust, toetab unistusi ja taotlusi, toob tervendavat energiat ja tervendust igal tasandil.
Mäekristall on energeetiliselt lihtsa ja selge energiaga ning omakorda müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Tegemist on suurepärase vaimse arengu kiviga. Kergelt ja loomulikult juhib ta sinust eemale kõik segavad energiad, likvideerib sisemaailma kuhjunud kaose ja segaduse ning toob rahu, kooskõla ja võimsa isikliku väe! Tema võimeks on ka teravdada mõtteprotsesse ja soodustada ratsionaalset mõtlemist.
Ka inimsuhetes on mäekristall tubli kaaslane, kuna tema mõju muudab seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks. Ta soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja suhete selginemist – nii iseenda kui ka teistega. Mäekristalli alati puhas ja selge energia mõjutab sügavalt kõiki tšakraid ja paneb kogu kehas energia ja elujõu vabalt voolama. Võid teda kasutada kogu keha energiasüsteemi aktiveerimisel, aga eriti hästi toniseerib ta kolmandat silma, päikesepõimikut ja südametšakrat.