Dumortieriit käevõru 17€

Käevõru suurus: u.19cm
Kivide suurus: 8mm
DUMORTIERIIT soodustab suhtlemist inglite ja vaimsete teejuhtidega ning aitab teil näha igas inimeses peituvaid väärtusi. Kõrva taha asetatuna avab dumortieriit selgeltkuulmise võime. Otsmikutšakrale asetatuna aktiveerib mälestused eelmistest eludest. See kivi viib teid tagasi teie hingerännaku lätete juurde ning aitab katkestada kasutuks muutunud sidemeid, ja et saaksite uurida aegade jooksul sõlmitud kokkuleppeid ja lepinguid ning aitab vajadusel uute tingimuste üle läbi rääkida. Eriti suur abi on dumortieriidist haiguste, raskete olukordade ja sõltuvuste minevikust pärit põhjuste vabastamisel. Otsmikutšakral aitab dumortieriit katkestada sidemed, mida te enam ei vaja ja soodustab aegunud tõotuste tühistamist. Tunneb ära ja vabastab eelmistest eludest pärinevad haigusseisundite põhjused ning keerulised asjaolud ja suhted praeguses elus. Dumortieriit näitab selgelt ära sõltuvuste tagapeituvad mõttemustrid ja sundkäitumise, võimaldades rakumälu ümber programmeerida. Katkestab karmalised sõltuvustsüklid, aidates lähedastel mõista, et sõltlane peab oma ringist ise välja murdma.  
Dumortieriit aitab stabiliseerida tasakaalutu suhte ja tõmbab ligi hingesugulast. Samuti aitab see kivi enda eest seista, käesoleva reaalsusega kohaneda ning hingelt nooreks jääda. Dumortieriit on suurepärane positiivse ellusuhtumise tugevdaja, seetõttu saavad sellest kivist suurt kasu kriisi ja traumaga silmitsi seisvad inimesed. Dumortieriit rahustab ning aitab koondada jõudu. Stressirohketel perioodidel on dumortieriit abiks energiast tühjaks jooksmise vältimisel.      
Dumortieriit toimib kõige paremini psühhosomaatilisel tasandil. Kasulik rakumälule, ülitundlikkuse, lihasnõrkuse, päikesepõletuse, epilepsia ja peavalude korral ning aitab iivelduse, oksendamise, krampide, koolikute, kõhulahtisuse ja südamekloppimise vastu.

Hoidke käes või asetage vajalikule kohale kehal.