Granaat ja Hematiit käevõru 12€

Elastne käevõru 4 mm lihvitud hematiidi ja granaadi helmestega.
Kullavärvi vahetükkide ja Ohmi sümboliga.
Käevõru suurus: u. 15cm

GRANAAT on võimas energiat andev ja taastav kivi. Puhastab tšakraid ja annab neile uut energiat. Annab uut elujõudu, vabastab kõrvalistest ainetest ja tasakaalustab energiat, tuues vastavalt vajadusele kaasa kas meelerahu või kire. Öeldakse, et granaat on võimeline hoiatama läheneva ohu eest ja vanasti kanti seda kui talismani. 
Granaat inspireerib armastust ja ustavust. Tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Punane granaat stimuleerib iseäranis kundalini energia tõusu ja on abiks potentsiprobleemide puhul. See on enesele kohustuste võtmise kivi.
Granaati on hea omada kriisiolukordades. On iseäranis abiks situatsioonides, kust ei paista olevat väljapääsuteed, või kui elu on tükkideks purunenud või traumeeriv. Tugevdab, aktiveerib ja toetab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse. Granaadi mõjul muutub kriis väljakutseks. See edendab ka vastastikust abistamist rasketel aegadel.
Granaadil on tugev side ajuripatsiga ning see võib stimuleerida avaramat teadlikkust ja endiste elude meenutamist. Granaat aktiveerib teisi kristalle ja võimendab nende mõju. Puhastab tšakraid negatiivsest energiast. Kandilised lihvitud kivid arvatakse toovat edu äris.
Psühholoogiliselt tervendab granaat teie enese ja teiste inimeste tajumist. Lahustab sügavalt sissejuurdunud käitumismustrid, mis pole enam vajalikud, ning ületab hõlpsasti vastupanu või isetekitatud alateadliku sabotaazi. Vaimselt aitab granaat kasutud või vanad ja oma aja ära elanud ideed vabaks lasta. Emotsionaalselt kõrvaldab granaat keelud ja tabud. Avab südame ja annab eneseusaldust.
Granaat taastab keha ja ergutab ainevahetust. Tervendab lülisamba -ja rakukahjustusi. puhastab ja annab uut energiat verele, kopsudele ja südamele ning taastab DNA. Soodustab mineraalide ja vitamiinide omastamist.

HEMATIIT on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. Harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Kasutades seda kehavälisel rändel, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse. Kivil on tugev yang-element ja see korrastab meridiaane, korvates tasakaalust väljas yin´i. Lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiaid aurasse sisenemast, seades taas jalule rahu ja harmoonia. Hematiit on kasulik kõigis seaduslikkusega seotud olukordades.
Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. Toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust, sisendab usaldust. Kivi kõrvaldab enesepiirangud ja aitab areneda. See on kasulik kivi.kui tahetakse üle saada sundidest ja sõltuvustest. Hematiit juhib tähelepanu täitumata soovidele, mis on elus liikumapanevaks jõuks. Ravitseb ülesöömist, suitsetamist, üldse igal kujul ülemäärast enese tungidele järeleandmist. Hematiit aitab teil leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused kui õnnetused.

Vaimselt stimuleerib hematiit keskendatust ja fokuseeritust. See parandab mälu ja soodustab originaalset mõtlemist. Kivi suunab meele tähelepanu ellujäämise põhivajadustele ja aitab probleeme analüüsida. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. Füüsiliselt on hematiidil tugev ühendus verega. See taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust ning võib eemaldada kehast liigset soojust.

Hematiit aitab vereringeprobleemide ja verehaiguste korral. Toetab neere vere puhastamises ja taastab kudesid. Stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist. Leevendab jalakrampe, ärevust ja unetust ning abistab lülisamba joondamises ja vigastuste korral.