Hematiit, Obsidiaan, Tiigrisilm 15€

Käevõru pikkus u.18.5 cm
Kivide suurus: 8mm

MUST OBSIDIAAN
on väga võimas ja loov kivi. Maandab hinge -ja vaimseid jõude füüsilisele tasandile, tuues need teadliku tahte juhtumise alla ja muutes võimalikuks vaimsete energiate avaldumise. Must obsidiaan on muutumise ja uuestisünni kivi. Annab inimesele võime iseenda minaga kohtumiseks ning õpetab, et valgusel ja pimedusel või siis headusel ja kurjusel on üks algallikas. Kiirates elujõudu ja soojust, sunnib ta oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid ja vabaneda saaksid. Obsidiaan paneb tõde rääkima. Suurendab kõiki negatiivseid energiaid, nii et te saate neid täisvõimsuses kogeda ja seejärel vabaks lasta. Selle tervendav mõju läheb tagasi mineviku eludesse ning võib töötada eellaste ja perekonna liinis. See pöörab ümber väe eelmise väärkasutuse ja töötab igal tasandil, õpetades, et väe omamine ei tähenda selle üksnes enesele pidamist, vaid pigem selle kasutamist kõigi hüvanguks. Aga väidetavalt, kes ei ole selleks protsessiks valmis, need seda kivi juba alateadlikult endale ei vali.
Must obsidiaan on kaitsev kivi. Tõukab eemale negatiivsust ja hajutab armastuseta mõtteid. Hõlbustab vanade armastuste vabakslaskmist ja annab tuge muutuste ajal.
HEMATIIT
mida on peetud sõtta siirduvate sõdurite kaitsjaks, suurendab kandja isiklikku külgetõmbejõudu, ravib eelmistes eludes sõdalastena kehastunud inimeste viha- ja valutundeid, toetades ka oma praeguses elus karmast tingitud võitlusi pidavaid inimesi. Harmoniseerides vaimu, keha ja hinge, eemaldab see tõhus maanduskivi energia ülejäägid ning eraldab teie emotsioonid teiste inimeste omadest. Hematiit kaitseb kehavälistel rännakutel hinge ja aitab sel kehasse naasta. Võimsa yang-kivina tasakaalustab hematiit meridiaane, parandab yini tasakaalutusi, lahustab negatiivsuse ja tugevdab aurat. See ellujäämisvõimet parandav kivi aitab alateadvuses peituvale ligi pääseda, suunates tähelepanu teie elu juhtivatele täitumata soovidele. Vigadest õppimist toetades aitab hematiit näkku vaadata isiksuse varjuküljele. Imepärast mälu parandajat hematiiti ei ole soovitatav hoida põletikulise koha peal ega kasutada järjest pikkade perioodide vältel.
Tiigrisilm kombineerib Maa ja Päikese energiaid, kutsudes esile kõrgsagedusliku seisundi, mis võimaldab vaimsetel energiatel Maa peale laskuda. Tiigrisilmast on abi halbade soovide ja needuste vastu, lisaks tegeleb see kivi eneseväärtustamise, enesekriitika ja blokeeritud  loovusega seotud probleemidega ning on suureks tasakaalustajaks pidevalt pilvedes hõljuvatele inimestele. Enesekehtestamist ja füüsilisse kehasse vaimsete energiate ankurdamist soodustades aitab tiigrisilm ära tunda meis peituvaid andeid ning jagu saada puudustest; samuti on tiigrisilm abiks sõltuvustest vabanemisel. Jõu õiget kasutamist soodustades toetab tiigrisilm inimese terviklikkust, aitab saavutada eesmärke ja eristada ego soove hinge tegelikest vajadustest, samuti hõlbustab see kivi teiste inimeste vajaduste mõistmist. Tiigrisilm on väga tugev kaitsekivi.