Laava ja Zebra jaspis 19€

Käevõru pikkus u.21,5cm
Pärlite suurus 8mm

LAAVAKIVI
  annab sulle elujõudu ja sisendab rahu ja tasakaalukust. Ta on kaitse ja tugevuse kivi. Ta aitab säilitada stabiilsuse rasketel eluhetkedel ja siis kui elus on toimumas muudatused, samuti aitab ta maandada negatiivseid emotsioone. Laavakivi puhastab energiaid ja toob mõtteselgust. Laavakivi on väga kerge, õhuline ja poorne vulkaaniline kivim, mis moodustub gaasirikka laava kiirel tardumisel. Värvuselt on laavakivi must, hallikas või kollakat tooni. Ta on moodustunud sügavalt maa alt välja voolanud või purskunud tulikuuma laava kivistumisel õhu käes ja veega kokkupuutel, seega kannab ta endas nelja elemendi (tule, maa, õhu ja vee) energiat. Laavakivi aitab kehast eemaldada mürke, leevendada pingeid ja unetust, vähendada menstruatsiooni- ja seljavalu.
ZEBRA JASPIS on üks jaspise liikidest, musta-valge struktuuriga. Tasakaalustab Ying ja Yang energiaid, aitab tšakraid .Tõhus maandav kivi, mis hoiab sind vaimsete tegevuste ajal maaga ühenduses. On väga kasulik kivi neile, kes ei suuda mediteerida ja keskenduda.
Zebra jaspis õpetab sulle seda, et sul on võimalik ebavajalikust energiast enda sees vabaks saada ning kuidas seda enda seest ära juhtida.
Zebra jaspis kõrvaldab apaatia ja huvipuuduse, annab sulle elutahet ja annab motivatsiooni oma eesmärkide täitmiseks.
Emotsionaalsel tasandil aitab see võita depressiooni ja ärevust ning ergutab kunstilist loomingut.
Zebra jaspis toob kehasse elujõudu ja on kasulik verele, luustikule ja lümfiringele.