Krüsanteemkivi käevõru 19€

Kivide suuurus: u.8-9 mm
Käevõru suurus: u.19cm
Haruldase krüsanteemi kivi peaaegu ümmargustest tükkidest valmistatud käevõru.

KRÜSANTEEMKIVI kiirgab rahulikku usaldust ja rikastab iga ümbrust oma õrna lähedalolekuga. Krüsanteemkivi triivib õrnalt läbi aja, kergendades ajarände. Harmooniat kiirates sünteesib see muutust koos tasakaaluga ning näitab, kuidas need kaks võivad koos töötada. See kivi aitab teil keskenduda käesolevale hetkele ja seda nautida, paneb teie olemuse õitsema. See inspireerib ja annab energiat ning muudab püüdlused viljakandvaks. Krüsanteemkivi õpetab, kuidas vaimsel teel jääda lapselikuks, humoorikaks ja süütuks ning kiirendab enesearengut. Tugevdades iseloomu, aitab see üle saada vagatsemisest, rumalusest, kitsarinnalisusest, oma vooruslikkuse üle uhke olemisest ja armukadedusest, innustab üles näitama suuremat armastust maailma vastu, mis omakorda toob rohkem armastust teie enda ellu.
Vaimselt tegutseb krüsanteemkivi pealiskaudsuse vastu. See lisab mõtlemisele sügavust ning kaitseb meelerahu häirimise eest. Krüsanteemkivi annab võime haarata avaramat pilti. Emotsionaalselt loob krüsanteemkivi stabiilsust ja usaldust, elimineerides salaviha ja vaenulikkuse.
Krüsanteemkivi soodustab füüsilist küpsemist ja üleminekut. See ravib nahka, luustikku ja silmi. Sellest on kasu mürkide eemaldamisel ja kasvajate lahustamisel.
Kandke seda kivi endaga kaasas või pange enda lähedusse. Kasutage eliksiirina, kuid tehke eliksiiri kaudselt, paigutades kivi veeanumas olevasse klaasanumasse, sest muidu võib vesi kahjustada nn.lille.