Mäekristall ja Palo Santo käevõru 15€

Kivide suurus: 8mm
Käevõru suurus: u.19cm
Elastne käevõru jätkusuutlikult kogutud Palo Santo helmestega Peruust ja looduslike mäekristallhelmestega.
MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Mäekristall neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadidest vabastaja. Mäekristalli käes hoidmine muudab teie biomagnetvälja kaks korda tugevamaks. See soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. See viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. See puhastab ja võimendab elundeid ja energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega.
Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõikki võimalikke värvusi, töötab kirgas kvarts kõigil olemkise tasanditel. Talletades informatsiooni nagu looduslik arvuti, kujutavad need kristallid omamoodi vaimset raamatukogu, mis ootab külastamist. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid - mineviku trauma, suhtumine või haigus, mis paikneb energiakehas ning võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus. Mäekristall suurendab suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Kvarts on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja.
Palo Santo omadused
Andide põlisrahvas on Palo Santot kasutanud sajandeid negatiivse energia puhastamiseks. Puidu põletamisel puhastub negatiivne energia, taastub rahu ja vaikus ning ühendus emakese maaga. Traditsiooni kohaselt on Palo Santol looduslik valuvaigistav, stressi vähendav ja lõõgastav toime. Palo Santol on meeldivalt värskendav ja meeliülendav lõhn. Palo Santo lõhn võib aidata selgitada teie aurat ja/või soodustada positiivseid tundeid ja rõõmu.