Ookeani jaspis käevõru 14€

Käevõru suurus: u.19cm
Kivide suurus 7-8mm
OOKEANI JASPIS on jaspise sort, mis sisaldab ringikujulisi või kerakujulisi kvartsi või päevakivi lisandeid, seda leidub ainult Madagaskari kaldal mõõna ajal.Seda tuntakse ka kui Atlantise kivi.
Ookeani jaspis on toetev ja kaitsev kivi, õpetab kannatlikkust, vabastades emotsionaalsetest blokeeringutest ja vihast. Aitab julgustada kannatlikkust, vabastada emotsionaalsetest blokeeringutest ja vabastada meid kinnipeetud vihast. See on rõõmu ja uuenenud entusiasmi kivi elutsüklis, eriti kui seda kantakse või asetatakse südametšakra kohale. Ookeani jaspis leevendab depressiooni ja julgustab empaatiat teiste suhtes, hoides samal ajal ära rivaalitsemist.
Ookeanijaspis on suurepärane kivi, kuna aitab vabaneda ka mürkidest ja on tugeva puhastava toimega ning stabiliseerib inimese aurat. See aitab kehal omastada toitaineid toidust ja tugevdab seedesüsteemi. Annab kirge ja elujõudu, maandades energiad kehasse. Stimuleerib libiidot ning rahustab üliaktiivset libiidot. Kivi annab värsket motivatsiooni ning julgust, aidates probleeme kindlameelselt lahendada. Ookeanijaspis julgustab ja toetab stressiperioodil, rahustades ülestõusnud emotsioone ja meelt. Ta on hea kaaslane ebakindlal ja murelikul ajal. Samuti soodustab ookeani jaspis keskendumist, kannatlikkust ning on hea abiline muremõtete peletamisel. Kasutage ookeani jaspist sisekõrvaprobleemide, kilpnäärme häirete ja loomulikult merehaiguse leevendamiseks.
Päikesepõimiku tšakra kohale asetatuna aitab see Jaspis eemaldada kroonilist stressi.