Punane jaspis käevõru 10€

Käevõru pikkus u. 19cm
Kivide suurus: 6 mm
Käevõrud võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

PUNAST JASPIST tuntakse kui ülimat hoolitsejat. Toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hinge rahulikkust ja terviklikkust. Jaspis kaitseb ning maandab energiaid ja keha, neelab negatiivset energiat, puhastades ja joondades tšakraid ja aurat. Jaspis tasakaalustab yin`i ja yang`i ning ühendab füüsilise, emotsionaalse ja vaimse keha eetermaailmaga. Vabastab elektromagnetilisest ja keskkonna saastest, kaasa arvatud kiirgusest, ning abistab nõidumisel.Psühholoogiliselt annab jaspis meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Julgustab iseendaga aus olema ja probleemidest jõuliselt kinni haarama. Annab tuge vajaliku konflikti korral.

Vaimsel tasandil soodustab jaspis kiiret mõtlemist, edendab organisatsioonilisi võimeid ning projektide elluviimist. Ergutab kujutlusvõimet ja aitab ideid ellu viia.

Füüsiliselt pikendab jaspis seksuaalset naudingut. Toetab keha pikaajalise haiguse või haiglas olemise korral ja annab kogu organismile uut energiat. Punane jaspis on õrnalt stimuleeriva toimega. Maandab energiat ja parandab ebaõiglase olukordi. Toob probleemid päevavalgele enne, kui need üle pea kasvavad, ja annab taipamist kõige raskemates situatsioonides. Punane jaspis on suurepärane emotsioonide rahustaja, kui seda käes hoida ja sõrmitseda. Padja alla panduna aitab unenägusid meenutada. Stimuleerib juurtšakrat ja on abiks taassünni juures. Puhastab ja tasakaalustab aurat ning tugevdab teie suhteid. Tervise kivi, mis tugevdab ja vabastab mürkidest vereringe, vere ja maksa. Lahustab ummistusi maksas või sapijuhades.