Roosa Kvarts, maasika kvarts 18€

Käevõru pikkus u. 18cm
Kivide suurus 8mm
ROOSA KVARTS on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi. Kõige tähtsam südamepiirkonna kristall, puhastades ja avades selle kõigil tasanditel, tuues sügava sisemise tervenemise. Tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Suurepärane keskea kriisi puhul. Edendab vastuvõtlikkust ilule kõige avaramas tähenduses. Leevendab sisemist valu, aitab üle saada kaotustest. Aitab iseendale andestada ja enesega leppida, äratab eneseusalduse.
Roosa kvarts avaldab tervistavat mõju südamele, vereringele (vereringehäired, veresoonte ahenemised), verehaigustele ja leukeemiale. Kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, hoides ära nende haigestumise. Aitab viljatuse puhul, kiirendab haavade armistumist (parim koos hematiidiga) ja valutavate luude paranemist. Leevendab depressiooni, unetust ja kosutab parasümpaatilist närvisüsteemi. Kaitseb erinevate kiirguste eest (maakiirgus, veesooned, elektromagnetilised väljad jms.). Roosa kvarts vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Kujundab tundemaailma pehmemaks, õrnemaks ja avatumaks. Vaigistab meeleolude kõikumisi ja ergutab kunstimõistmist. Võib ka väga kalgistunud inimesi suunata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Roosa kvarts õpetab ümbrust mõjutama pehmuse ja armastusega.
MAASIKA KVARTS kannab kõiki mäekristalli vibratsioone, millele lisanduvad veel universaalne armastus, eesmärgi mõistmine ja „püüa päeva“ kvaliteet. Aitab viia tasakaalu emotsioonid, psüühika ja peenenergiakehad, aidates tunda end rahulikuna ja kindlalt. Rohkendab tänulikkust ja lahkust. Mõned kannavad maasikakvartsi, et tõmmata ligi „hingesugulast“. Sealjuures tuleb meeles pidada, et hingesugulane ei ole keegi, kes on nagu meie ise, vaid tihti hoopis inimesed, kes panevad meid tõeliselt proovile näidates, millega meil on vaja veel tööd teha. Maasikakvarts toob tasakaalu hingele ja emotsioonidele, laseb vaadata enda sisse ja avastada peidetud teadmisi.