Šungiit käevõru 16€

Käevõru suurus:u. 19cm
Kivi suurus: 6mm

ŠUNGIIT on iidne mineraal, mille süsinikul on ainulaadne struktuur, seda leidub rohkesti Karjalas.
Kuna kivi on tugevalt magnetiline, on sellel tugev maandav, puhastav ja transformeeriv toime. See on ka kaitsekivi. Samuti kaitseb see teid inimeste eest, kes arvavad teist negatiivselt (või kasutavad musta maagiat). See varjab aurat, täites selle valge valgusega.

Šungiit aitab inimesel leida sisemist harmooniat, normaliseerida und ja neutraliseerida negatiivset energiat kontoris või kodus.
Šungiit on ka looduslik antiseptik ja antioksüdant. Tänu oma erakordsetele tervendavatele ja antibakteriaalsetele omadustele, nimetatakse seda kivimit “elukiviks”. Selle abil puhastatakse vett ning ravitakse haigusi. Kivid omastavad kõrgsageduslikku elektromagnetkiirgust. Šungiit puhastab ruumi liigsest elektromagnetkiirgusest, aitab keskenduda, rahustab meeli ja leevendab pingeid meditatsiooni ajal.  Vähendab ärevust ja närvilisust, harmoniseerib õhkkonda ning vähendab telefoni elektromagnetkiirguse kahjulikku mõju inimesele. Kuna šungiit aitab eemaldada kehast valu ja pingeid, siis võib seda asetada valutavale kohale või masseerida sellega pingestatud kehapiirkonda. Rahustav ja soojendav šungiit aitab inimesel vabaneda kõigist muredest, vaevadest ja valudest. See kivi aitab teil jääda terveks ja nooruslikuks ning püsida aktiivne isegi kõrges vanuses. See kivi kõrvaldab ja absorbeerib kõik, mis kujutab inimesele ja teistele elusolenditele ohtu, kuid samas kontsentreerib ja taastab selle, mis on tervislik.
Mineraali omadused on seotud eripäraste süsiniku molekulaarsete struktuuridega - fullereenidega- süsinikust koosnevad mitmetahulised nanoosakesed, viie või kuue tahuga. Sellise molekulaarse võrgustikuga süsinikku võib leida looduses ainult šungiidis.

Šungiidi ravivad ja vett puhastavad omadused avastati juba 18. sajandil. Karjalas on allikas, mis voolab läbi šungiidi ladememete. Peeter I käsul ehitati  just sinna allikale ravikuurort - Martsialnõje Vodõ Olonetsis.  Seal raviti aneemiat, maksahaigusi, skorbuuti, viljatust, verehaigusi ning hingamisteede haigusi. Sageli haigused möödusid mõne nädalaga. Samuti  kandsid sõdurid endaga kaasas šungiidi kivi vee desinfitseerimiseks. Šungiit  on 2 miljardi aasta vanune mineraal. Teadlaste on mitu erinevat versiooni selle päritolu kohta. Tõenäoliselt hakkas see, nagu naftagi, maailma ookeanides moodustuma esimestest kõige lihtsamatest taimedest.