Tansaniit käevõru 55€

Käevõru laius u. 19,5cm
Kivikesed on paigaldatud 925 hõbedale.
Käevõrud võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

TANSANIIT  on tsoisiidi violetne või safiirsinine erim. Tansaniit on üks maailma haruldasematest kristallidest ja seetõttu äärmiselt hinnaline. Mida sinisem on kivi, seda väärtuslikum ta on, kivi muudab värvust, kui vaadata seda eri nurga all. Nihkuv värvus hõlbustab teadlikkuse tõusu. Tansaniit on väga vaimne kivi, pannes sind vaimselt kasvama ja avades väravad silmaga nähtamatusse maailma ning tuues vaimseid arusaamisi. Tansaniidi suurim väärtus on selles, et ta aitab sul näha elu nii, nagu see praegu päriselt on, aitab vabaneda ühiskonna loodud raamidest ning väärarusaamistest ning aegunud reeglitest.
Vabastab muredest ja liigsest muretsemisest ning toob rõõmu ja armastuse energiaid. Tansaniit inspireerib olema empaatiavõimelisem ning armastavam, aidates ka sind elada ja kõneleda oma südamest. Kristall toob tasakaalu ning aitab üle saada hirmust ja kriisidest. Aitab vaadata positiivselt tulevikku.
Tansaniit tugevdab immuunsüsteemi, vabastab keha mürkidest ning parandab vitaalsust. Laseb uueneda rakkudel, juustel ja nahal. Leevendab ka stressi, närvipinget ning migreeni peavalusid.