Tiigrisilm, šungiit, Buddha käevõru 18€

Käevõru suurus: u. 18,5cm
Kivi suurus: 0,8cm

TIIGRISILM kombineerib Maa ja Päikese energiaid, kutsudes esile kõrgsagedusliku seisundi, mis võimaldab vaimsetel energiatel Maa peale laskuda. Suurendab psüühilist võimekust ja tasakaalustab madalamaid tšakraid, stimuleeride kundaliini (sisemine vaimne ja seksuaalne energia, mille keskus paikneb selgroo alumiste lülide juures, kuid mida võib stimuleerida tõusma kroontšakrasse) energia tõusu. Tiigrisilmast on abi halbade soovide ja needuste vastu, lisaks tegeleb see kivi eneseväärtustamise, enesekriitika ja blokeeritud  loovusega seotud probleemidega ning on suureks tasakaalustajaks pidevalt pilvedes hõljuvatele inimestele. Enesekehtestamist ja füüsilisse kehasse vaimsete energiate ankurdamist soodustades aitab tiigrisilm ära tunda meis peituvaid andeid ning jagu saada puudustest, samuti on tiigrisilm abiks sõltuvustest vabanemisel. Jõu õiget kasutamist soodustades toetab tiigrisilm inimese terviklikkust, aitab saavutada eesmärke ja eristada ego soove hinge tegelikest vajadustest, samuti hõlbustab see kivi teiste inimeste vajaduste mõistmist. Tiigrisilm on väga tugev kaitsekivi. Vaimselt integreerib tiigrisilm ajupoolkerasid ja suurendab praktilist taju. Abistab laialipaisatud informatsiooni kogumist, et luua ühtset tervikut. Sellest on kasu dilemmade ja sisemiste konfliktide lahendamisel, eriti nende pihul, mis on tekkinud uhkuse ja põikpäisuse tõttu. Tiigrisilm on kasulik vaimse haigusseisundi ja isiksushäirete tervendamisel. Psühholoogiliselt ravitseb tiigrisilm enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Abistab oma annete ja võimete äratundmisel ning vastupidi - ületamist vajavate vigade nägemisel. Toetab sõltuvat isiksust muutuste tegemisel. Emotsionaalselt tasakaalustab tiigrisilm yin´i ja yang´i ning annab emotsionaalsele kehale energiat. Leevendab depressiooni ja parandab meeleolu.
Tiigrisilm tervendab silmi ja soodustab öiseid nägemusi, ravitseb kurku ja suguorganeid ning leevendab spasme. Sellest on abi murtud luude paranemisel. 
ŠUNGIIT neelab endasse inimese jaoks väga kahjulikke elektromagnetvõnkeid, mida tekitavad arvutid, telefonid, wi-fi seadmed, mikrolaineahjud, külmkapp jne.
Kuna kivi on tugevalt magnetiline, on sellel tugev maandav, puhastav ja transformeeriv toime. See on ka kaitsekivi. Samuti kaitseb see teid inimeste eest, kes arvavad teist negatiivselt (või kasutavad musta maagiat). See varjab aurat, täites selle valge valgusega.
Šungiiti kasutatakse laialdaselt nii tervendamises, kui ka kaitsvatel eesmärkidel.
Eriti tumedat värvi šungiit on ideaalne kristall kaitsemaagiaks. Selliseid šungiite kasutatakse nii enda kaitsmiseks negatiivsete energiate eest, kui ka oma vara ja eesmärkide toetamiseks ning hoidmiseks.
Šungiit on ka looduslik antiseptik ja antioksüdant. Tänu oma erakordsetele tervendavatele ja antibakteriaalsetele omadustele, nimetatakse seda kivimit “elukiviks”.
Šungiiti on hea kasutada ka oma vaimse ja mentaalse jõu koondamiseks kindlale sihile või eesmärgile. Ta toetab sihtide seadmist ning nende manifesteerumist läbi isikliku jõu ja sihikindluse.