Tremoliit 18€

Käevõru suurus: u.19cm
Kivide suurus: 8mm

TREMOLIIT e. kassisilm 
on üks kõrgematest vibratsioonikristallidest ja resoneerib võimsa energiaga.
Võimas kolmanda silma tšakra avaja, ühendades sind kõrgemate teadmiste ja tarkustega.  Vabastab stressist, ärevusest, depressioonist ja murest. Toob kaasa meelerahu ja aitab raskustega toime tulla. Aktiveerib aju kasutamata ja uusimad osad, need, mis on mõeldud inimarengu järgmisele faasile. On teada, et tremoliidi energia aitab sul avada ajus uusi radu, mis võimaldab juurdepääsu uutele teadmiste valdkonnale.
Tremoliidil on tugevad metafüüsilised omadused, millel on võimas resonants. See loob sügava rahu ja harmoonia.
Tremoliit on suurte teadmiste kivi ja aitab ühendust saada mitmel tasandil. Tremoliit tõmbab inimesi sinu ellu ja aitab sinul hoida kontakti inimestega, kes on kaugel.  Aitab tuua visualiseeritut inimese lähedale, kas vaimus või vahel ka füüsilisel kujul. Töötab füüsilisel tasandil, aga ka teistel tasanditel. Aitab taastada kaltsiumi ja magneesiumi puudujääke. Stabiliseerib närvilisust ja värisemist.
Tremoliit tekib kaltsiumi- ja magneesiumirikkate silikaatsete settekivimite kokkupuute metamorfismi tagajärjel ja rohelises kasvaja näol ultramafiinist või magneesiumkarbonaadist pärit kivimitest pärinevad metamorfsed kivid. Tremoliidil on keeruline koostis ja sugulus (solomiit, kaltsiit, aktinoliit, raud-aktinoliit, nefriit, jaad, kõrgetel kuumustel teisendub diopsiidiks).