Tsitriin ja mäekristall käevõru 12€

Kivide suurus: 4mm
Käevõru suurus: u.18cm

TSITRIIN on võimas puhastaja ja uuendaja. See päikesejõudu kandev kivi on väga kasulik, soojendab, annab energiat ja arendab loovust. Tsitriin on üks neid kristalle, mida ei ole vaja puhastada. Tsitriin neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning kaitseb seetõttu suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Aura kaitsjana toimib see kui varane hoiatussüsteem, nii et enese heaks saab midagi ette võtta. Tsitriinil on võime puhastada tšakraid, eriti päikesepõimikut --ja nabatšakrat. Aktiveerib kroontšakrat ja avab intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab energiakeha, ühendades seda füüsilise kehaga.
Tsitriin on üks küllusekividest, aidates külluseenergiad puhastada ja liikuma. See dünaamiline kivi õpetab ennast avaldama, tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõiki häid asju. Tsitriin on õnnelik, helde kivi ja innustab teid jagama seda, mis teil on, aidates lisaks säilitada olemas olevat. Sel on vägi anda rõõmu kõigile, kellel see kivi on. Nukrusel ja negatiivsusel pole tsitriini läheduses kohta. See on kasulik kivi rühma    -või perelahkhelide silumisel. Psühholoogiliselt tõstab tsitriin enesehinnangut ja eneseusaldust ning kõrvaldab hävitavad kalduvused, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljendamist. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljendamist. Muudab teid vähem tundlikuks, eriti arvustamise suhtes, ja innustab konstruktiivset kriitikat kasutama. Aitab teil arendada positiivset suhtumist ja optimistlikku tulevikku vaatamist, et mineviku küljes rippumise asemel eluga kaasa minna. Kivi edendab rõõmu uutest kogemustest ja innustab uurima iga võimalikku lähenemisteed, kuni leiate parima lahenduse. Vaimselt suurendab tsitriin keskendumist ja elavdab mõistust. See on oivaline vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Tsitriin toidab sisemist rahu, võimaldades tarkusel esile tulla. Aitab informatsiooni läbi töötada, olukordi analüüsida ja neid positiivses suunas juhtida. Kivi äratab kõrgema meele, aitab üle saada raskustest oma mõtete ja tunnete sõnastamisel. Emotsionaalses plaanis suurendab tsitriin elurõõmu. Vabastab negatiivsed jooned, hirmud ja tunded kõige sügavamatel tasanditel. Saab jagu hirmust vastutuse ees ja kaotab viha. Kivi aitab teil siseneda tunnete voogu ja emotsioone tasakaalustada. Füüsiliselt annab tsitriin energiat ja kosutab füüsilist keha. Kasulik kivi inimestele, kes on tundlikud keskonna -ja muudele väliste mõjude suhtesTsitriin on suurepärane kivi energia saamiseks ja uuesti laadimiseks. Ülimalt tõhus kroonilise väsimuse korral ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole. Kivi ergutab seedimist, põrna ja pankreast. Hoiab ära nakkused neerudes ja põies, aitab silmaprobleemide korral, parandab vereringet, viib verest mürke välja. aktiveerib harknääret ja tasakaalustab kilpnääret, tugevdab närve. Tsitriin on väljutaja - leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliidi. Eliksiiri kujul aitab see menstruatsiooniprobleemide ja menopausi sümptomite korral, tasakaalustades hormoone ja leevendades väsimust.
NB! tsitriin pleegib päikese käes.
MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Mäekristall neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadidest vabastaja. Mäekristalli käes hoidmine muudab teie biomagnetvälja kaks korda tugevamaks. See soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. See viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. See puhastab ja võimendab elundeid ja energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega.
Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõikki võimalikke värvusi, töötab kirgas kvarts kõigil olemkise tasanditel. Talletades informatsiooni nagu looduslik arvuti, kujutavad need kristallid omamoodi vaimset raamatukogu, mis ootab külastamist. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid - mineviku trauma, suhtumine või haigus, mis paikneb energiakehas ning võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus. Mäekristall suurendab suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Kvarts on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja.
Vaimsel tasandil aitab kvarts kontsentreeruda ja avab mälu. Kvarts on ka suur energiasäästja
Mäekristall on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab organismi. See on suurepärane põletushaavade tervendamiseks. Kvarts harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab energiakehi.
Paigutage vastaval vajadusele.