Tuliahhaat käevõru 13€

Kivide suurus: 6mm
Käevõru suurus: u.18,5cm

TULIAHHAADIL  on tihe ühendus Maaga ja selle energia rahustab, luues kindlust ning turvatunnet. Tugeva maandava jõu tõttu saab tuliahhaadist rasketel aegadel tuge. Tuliahhat annab võimsa kaitse, eriti pahatahtlikkuse eest. Ehitades ümber keha kaitsekilbi, pöörab see kivi kurjuse tagasi selle allika juurde, nii et see mõistab, mida teeb. 
Füüsilisest seostub tuliahhaat tule elemendiga ja abistab seksuaalsetes püüdlustes, ergutab juurtšakrat ja suurendab elujõudu igal tasandil. Psühholoogiliselt hajutab tuliahhaat hirmu ja loob sügava turvatunde. 
Tuliahhaadi käe peal kandmine või peos hoidmine soodustab enesevaatlust, tuues pingutusteta esile sisemisi probleeme, et neile lahendus leida. Kivi aitab kaotada ihasid ja hävitavaid himusid ning sellest võib abi saada sõltuvuste raviks. 
Vaimselt aitab see kivi lõdvestuda, nii et keha muutub otsekui vedelaks, mis soodustab meditatsiooni. Väidetavasti esindab tuliahhaat absoluutset täiuslikkust, andes vaimset tugevust ja aidates kaasa teadlikkuse kasvule.
See kivi ravitseb magu, närvi -ja endokriinsüsteemi ning vereringet. Tervendab silmi, tugevdab öiseid unenägusid ja selgendab nägemist nii sisemisel, intuitiivsel tasandil kui välisel, füüsilisel tasandil. See resoneerib kolmiksoojendi meridiaaniga ja seda saab kasutada selle meridiaani tasakaalu taastamiseks, sest tuliahhaat vähendab kuumahoogusid ja viib soojust kehast välja. Kivi toob kehasse elujõudu, takistades energia ärapõlemist. Energiatasandil hajutab tuliahhaat blokaade ja annab aurale energiat.