Vask Magnetiline käevõru Radha 18€

Must vask
6 magnetit, 1500 Gaussi
ø 6,5 cm
laius: 10 mm

Magnetkäevõru Radha
Elektromagnetilised häired ja igapäevane stress võivad põhjustada meie enda biomagnetvälja tasakaalustamatust. Magnetite kandmine toetab meie isiklikku biomagnetvälja ning viib keha, hinge ja vaimu ühtsuse tasakaalu. Tunneme end lõdvestunult ja tugevana.
Ka vase jõud harmoneerub. See mõjub lõõgastavalt kahjustatud närvidele ja puhastab tšakraid (energiakeskusi). Blokeeringud võivad vabaneda ja meie energia saab voolata.
Vasel on lõõgastav toime kahjustatud närvidele ja see puhastab tšakraid (energiakeskusi). Blokeeringud võivad vabaneda ja meie energia saab voolata. Tunnete end lõdvestunult ja jõuliselt.
Vasel on väga sarnane armastuse vibratsioonile, avab südame.
Vask on tugev energeetiline kaitse.
Liigeste ravi – vähendab valu, põletikku, krampe. Migreeni leevendaja. Parandab vereloomet – rikastab verd hapnikuga. Korrastab hormonaalsüsteemi. Parandab raku ainevahetust, keha uuendamist. Kiirendab juuste kasvu. Aktiveerib Juur -ja Sakraaltšakra.
Veel paarkümmend aastat tagasi kasutati vase positiivset mõju taimede puhul väga sageli nii, et lisati kastmisvette üleöö vasepenn. Üleöö läksid vase komponendid vette ja taimed kogesid tugevdavat toimet.