Vask käevõru Draakon 20€

Laius 25mm
Draakoni mustriga käevõru

See käevõru on valmistatud vasest. Varajastest aegadest arvatakse, et vask aitab leevendada artriiti ja reumaatilisi sümptomeid.
Vask on seotud Veenuse, armastuse jumalannaga: naiselik, magnetiline, vastuvõtlik ja õrn. Vask annab harmoonilise seose füüsiliste ja astraalsete kehade vahel ning seda saab kasutada energia voolu puhastamiseks ja tasakaalustamiseks. See on tuntud juht, mis suurendab energia ülekannet. Oma looduslike tervendavate jõududega saate vaske kasutada enda ümber paiknevate kivide omaduste edastamiseks. Vask aktiveerib ja avab ka tšakrad.

Vask on eriline metall – oma alkeemiliste omaduste poolest on see metall, mis on kullale kõige lähemal.
Ka vase jõud harmoneerub. Sellel on lõõgastav toime kahjustatud närvidele ja see puhastab tšakraid (energiakeskusi). Blokeeringud võivad vabaneda ja meie energia saab voolata. Tunnete end lõdvestunult ja jõuliselt.
Vasel on väga sarnane armastuse vibratsioonile, avab südame.
Vask on tugev energeetiline kaitse.
Liigeste ravi – vähendab valu, põletikku, krampe. Migreeni leevendaja. Parandab vereloomet – rikastab verd hapnikuga. Korrastab hormonaalsüsteemi. Parandab raku ainevahetust, keha uuendamist. Kiirendab juuste kasvu. Aktiveerib Juur -ja Sakraaltšakra.
Veel paarkümmend aastat tagasi kasutati vase positiivset mõju taimede puhul väga sageli nii, et lisati kastmisvette üleöö vasepenn. Üleöö läksid vase komponendid vette ja taimed kogesid tugevdavat toimet.