Vikerkaare magnetiit käevõru 10€

Käevõru suurus: u. 18,5cm
Kivide suurus: 8mm

MAGNETIIDIL on magnetilised omadused ning sel on tugev positiivne ning negatiivne polariseeritus. Saab kasutada magnetravis, mis töötab keha biomagnetvälja ja meridiaanidega, ja Maa enda tervendamisel. Magnetiit on maandav kivi. Kogenud ravitseja käes joondab see ümberpööratud ja ebanormaalselt väändunud energiavoogusid kehas või maa sees. Magnetiit tõmbab ligi ja tõukab eemale, annab energiat ja võtab seda ära. On aegu, kui keha püüab liiga kõvasti end tervendada, sel juhul on meridiaan liigse energiaga laetud. Kui elund või organ on liiga aktiivne, siis magnetiit rahustab seda oma negatiivse energiaga. Kui see on liiga liod, aktiveerib magnetiit seda oma positiivse energiaga. See on ülimalt kasulik sporditraumade korral, sest leevendab valu lihastes ja liigestes.

Ajutiselt joondab magnetiit tšakraid ning peen- ja energiakeha meridiaane. Ühendab juur- ja maatšakrat Maa toitvate energiatega, mis hoiavad alal füüsilise keha elujõudu ja vitaalsust. Magnetiidist saab abi meditatsiooni, telepaatia ja visualisatsiooni puhul. Annab tasakaalustatud perspektiivi ja usalduse eseenese intuitsiooni vastu. Magnetiit aitab tänu oma magnetilistele omadustele ligi tõmmata armastust, pühendumust ja lojaalsust.

Psühholoogiliselt võib magnetiiti kasutada negatiivsete emotsioonide. nagu hirmu, viha, leina ja liigse kiindumuse vähendamiseks ning positiivsete omaduste, nagu visaduse ja vastupidavuse ligitõmbamiseks. See näitab, kuidas eemalduda kahjustavatest olukordadest, ja suurendab objektiivsust. See kivi tasakaalustab intellekti emotsioonidega, luues sisemist stabiilsust.

Magnetiit annab taastumiseks ravivat energiat. See on kasulik verele ja vereringele, nahale ja juustele, samuti astma puhul. Kivi stimuleerib loide organeid ja rahustab liiga aktiivseid. See on põletikuvastane ning leevendab lihaspingeid ja -krampe. Magnetiidist on kasu ninaverejooksude peatamisel.