Ämblikuvõrgu Ahhaat ripats 10€

Diameeter: u.35mm
Metafüüsilised omadused: tasakaal, suhtlemine.
Seda ahhaadi vormi nimetatakse ämblikuvõrgu ahhaadiks, kuna ahhaadis on ämblikuvõrgule omased tumedad jooned.
Piimjas Ahhaat mustade mustritega, mis meenutavad ämblikuvõrke. See muster luuakse ahhaadi kuumutamisel täpselt nii palju, et tekiksid praod. Just nendesse pragudesse imbub värvaine, jättes endast maha ämblikuvõrgu mustri. Nendel konkreetsetel ripatsitel on matt viimistlus.
AHHAATI peetakse tasakaalukiviks, ta loob harmoonia yini ja yangi vahel ning tekitab tasakaalu emotsionaalse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel. Vaimses plaanis aitavad ahhaadi energiavõnked vabastada keha ja meele energeetilisest prügist ja ummistustest ning loovad tee uue puhta ja vaba energia voogamiseks. Ahhaadi maalähedus toetab sind raskes olukorras ja kaitseb negatiivse energia eest, hea kodu kaitseks kurja eest.
Võime turgutada armastust teeb ahhaadist ka suhte tervendamise kivi, mis ravitseb sisemisi pingeid ja viha, annab jõudu saada üle südamevalust ja julgust uuesti alustada. Leevendav ja rahustav mõju aitab iseendaga leppida, elavdab headust, pehmust ja rahulikku sisemist kindlust. Sinu enda teadlikkus suureneb ahhaadi mõjul, aga ka ühendus kollektiivse teadlikkusega. Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Selle puhastab mõju on eriti võimas füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Südame kohale paigutatult ravib see emotsionaalseid häireid, mis takistavad armastuse vastuvõtmist. Kõhule asetatult või eliksiirina sissevõetult ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti. Tervendab silmi, magu emakat, puhastab lümfisüsteemi ja pankreast, tugevdab veresooni ning ravitseb nahahädasid.