Apofüliit ripats


Kivi suurus: u.1,5x1,7cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.
Kett ei kuulu komplekti.

APOFÜLLIIT on väga tõhus energiajuht ja Akaši kroonikate kandja(esoteeriline kroonika kõigest, mis on juhtunud ja juhtub, kaasa arvatud informatsioon eemiste elude kohta), kuna sisaldab ohtrasti vett. Apofülliidi olemasolu ruumis võimendab energiaid, sest see kivi on võimas vibratsioonide ülekandja. Apofülliit loob teadliku seose füüsilise ja vaimse maailma vahel. Kehavälistel rännetel hoiab see tugevat sidet füüsilise kehaga, lastes kanda üle informatsiooni vaimsest maailmast füüsilisse. See vaimne kivi suurendab selget taipamist, stimuleerides intuitsiooni ja võimaldades ligi pääseda tulevikule. See on suurepärane ennustamiskivi.
Psühholoogiliselt edendab apüfülliit inimese eneseanalüüsi ning märgatud tasakaalutuse või vigade korrigeerimist. Kaotab teeskluse ja reserveerituse. On tõe kivi, mis aitab inimesel oma tõelist mina ära tunda ja lubab seda näidata ka maailmale.
Vaimselt on apofülliidil rahustav mõju. On tõhus stressi vähendaja, mis vabastab mentaalsed blokid ja negatiivsed mõttemustrid.Kivi vähendab ihasid. Hingelisel tasandil küllastab apofülliit analüüsi-ja otsustamisprotsessi universaalse armastusega. nii et meel häälestub vaimule.
Emotsionaalselt vabastab apofülliit allasurutud tunded. Saab jagu rahutusest, murelikkusest ja hirmudest. Rahustab kartlikke ootusi ja võimaldab taluda ebakindlust.
Spirituaalsel tasandil see kivi rahustab ja maandab vaimu. Sel on tugevad sidemed vaimse maailmaga, võimaldades teil samaaegselt tunda end oma kehas mugavalt. Hõlbustab kehaväliseid rände ja vaimseid visioone. Et sel on ühendus Akaši kroonikatega, kergendab see teekonda minevikku.
Apofülliiti peetakse heaks kiviks eelkõige reikiga tervendamisel. Kergendab patsiendi sügavamasse lõdvestus-ja vastuvõtuseisundisse viimist, juhtides ravitseja samal ajal teelt eest, nii et raviva energia ülekanne patsiendile on puhtam.
Mõjutab hingamissüsteemi ja seda rinna vastas hoides võib peatada astmahoo, leevendab allergiaid ja soodustab limaskestade ning naha taastumist. Apofülliidikristalli paigutamine kummalegi silmale noorendab silmi.