Aventuriin ripats 6€

Pikkus: ±1.5-3 cm
Kinnitus: messing
Ripatsid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

AVENTURIIN on väga võimas jõukuse kivi . See on juhtide kivi, arendab liidriomadusi, annab enesekindlust ja sihikindlust ning toetab otsuste tegemisel ja vastutuse kandmisel. Kutsub ligi materiaalset jõukust ja suurendab jõukust.
Roheline aventuriin on oma olemuselt sobiv kivi südamekeskuse aktiveerimiseks, et saaksid elada lähtudes oma südamest ja kaastundest kõige elava vastu – see aga toob armastuse ja rõõmu ja õnnetunde. Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes südant. Toob asjad tagasi kontrolli alla ja on kasulik pahaloomuliste haiguste puhul. Hoiab ära iiveldust ning vabastab negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest. Aventuriin aitab teravada oma tajusid ning suurendada loovust. Peale emotsionaalseid üleelamisi aitab hästi draamadest taastuda, leevendab ka viha ja ärritust. Füüsiliselt soodustab aventuriin head enesetunnet. Tasakaalustab naiselikku ja mehelikku energiat ning soodustab südame uuenemist.
Vaimselt toetab aventuriin südametšakrat, kaitstes südame energiat psüühilise vampiirluse eest.
Aitab ka elektromagneetilise kiirguste vastu.
Aventuriin teeb head harknäärmele, sidekoele ja närvisüsteemile, tasakaalustab vererõhku ja ergutab ainevahetust, alandab kolesteroolitaset ning ennetab ateroskleroosi ja südameatakke. Kivil on põletikuvastane mõju ning sellest on abi nahalöövete ja allergiate korral. Aventuriin leevendab migreenpeavalusid ja rahustab silmi. Tervendab neerupealseid, kopse siinuseid, südant ja lihaseid.