Brasilianiit ripats


Mõõtmed ca 0.7x1.7cm. Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.
Kett ei kuulu komplekti.

BRASILIANIIT kannab särtsakat, kõrge energia vibratsiooni, mis võimendab vaimset tahet ja ilmutusi. Tugevalt loominguline brasilaniit on arvatavasti ühenduses Atlantise tsivilisatsiooniga ning avab metafüüsilised anded, näidates, kuidas teha pealtnäha üleloomulikke, inimvõimete piire ületavaid vägitegusid. Brasilianiit puhastab mineviku eksimused, kui olete Atlantises neid võimeid valesti kasutanud, ning taastab hinge rikkumatuse. Kui teil on raskusi endale ja teistele inimestele piiride seadmisega, siis brasilianiit aitab mõista, kus lõpeb minu ja algab teiste territoorium. 
Psühholoogilisel tasandil õpetab ta ei ütlema ning ära hoidma vaimset sissetungimist isiklikku ruumi. Lahustab märtri- või ohvrimentalideedi, iseäranis kui selle juured ulatuvad eelmistesse eludesse, ning õpetab olema uhke ellujäänu. Brasilianiit aitab seada piire ja on eriti tõhus abiline vanemate piire kompavatele teismelistele reeglite kehtestamisel. On toeks ka siis, kui keegi sobimatult teie piire nihutab, aga osutab ka kohtadele, kus piirid võivad hirmu või varasema kuritarvitamise tõttu liialt kitsad olla. Kui seisate muutuste veerel, siis aitab brasilianiit enda eest vastutuse võtta ja enesekindlalt edasi liikuda teadmisega, et järgite oma hinge valitud teed. 
Emotsionaalsel tasandil aitab brasilianiit saada teadlikuks oma haavatuvusest, eriti kui seda on kaua eitatud. Kui teid on tagasi hoidnud emotsioonid nagu kibedus, siis aitab kivi need hajutada ja endale andestada. Brasilianiit õpetab leidma ja kasutama oma sisemist jõudu, selle asemel, et end hingevalu eest müüriga ümbritseda ja jätta oma emotsionaalsesse keskusse põhjatu tühimik. Füüsilisel tasandil toetab brasilianiit energiate liikumist ja ringlemist kehas, vabastab meridiaanid ja eemaldab üleliigse kuumuse.
Brasilianiit aitab kehast välja viia raskemetalle, toetades seejuures neerude ja teiste eritusorganite tööd.