Eliit Šungiit ripats 22€

Mõõdud: u: 2,5x2cm, suurus ja kuju võivad olla erinevad.
Karjala Elite Šungiidi ripats 
Karjala eliitšungiidist ripats, süsinikusisaldusega 90% või rohkem. Pakub parimat võimalikku kaitset elektromagnetkiirguse ja geopaatilise stressi eest.

ELIIT ŠUNGIIT on šungiidi kristalliline vorm. Omadused samad, mis šungiidil, aga veelgi võimsam toime. Looduslikud fullereenid šungiidis korrigeerivad biovälja – seeläbi taastavad ja noorendavad inimese füüsist.
Eliitšungiit on täiuslik looduslik tervendaja ning energia tasakaalustaja. Tegemist on väga väeka kaaslasega tervendamisel, meditatsioonil ning oma energiavälja puhastamisel. Eliitšungiit aitab kiirelt ja efektiivselt oma energiakehad joondada ning vabaneda negatiivsetest mõtte- ja käitumismustritest.
Eliitšungiiti on hea hoida ka oma töölaual või voodi lähedal - ta on efektiivne geopaatilise stressi leevendaja. Samuti soovitatakse väikest eliitšungiidi tükikest endaga kaasas kanda, et kaitsta end elektromagnetkiirguse ning muude negatiivsete võõrmõjude eest.

Lisaks sellele on eliitšungiit väga võimas kaitsekristall. Ta loob võimsa energeetilise kaitseloori oma kandja ümber ning aitab hoida keha, vaimu ja hinge tasakaalus, harmoonias ning töötamas ühise sihi nimel.

Eliitšungiiti võib kasutatada ka kaudsel meetodil šungiidivee valmistamiseks. Oma pehme koostise tõttu tuleks teda hoida hoole ja ettevaatlikkusega.
Eliit šungiidi koostises on 90-98% orgaanilist süsinikku. Eliitšungiidil on läikiv pealispind ning kõrge süsiniku sisalduse tõttu kõige energeetiline potentsiaal. Eliitšungiidi varud on väikesed ning mahuliselt moodustavad ligikaudu 1% kõigist šungiidivarudest. Eliitšungiiti kaevandatakse ja hoiustatakse suure hoolega ning võimalusel ei töödelda üldse

Puhasta oma Karjala šungiitesemed!
Peab mainima, et nii poleeritud kui ka poleerimata Karjala šungiit võib jätta mustad jäljed riietele ja nahale. Selle põhjuseks on suur süsinikusisaldus šungiidi koostises. Seetõttu on see mineraali loomulik omadus ja võib olla toote autentsuse täiendavaks kontrollimärgiks.
Šungiidist esemeid võid õrnalt pesta jooksva sooja vee all. See on eriti oluline ripatsite või muude aukudega esemete puhul, mis võivad pärast šungiidi tootmist tolmu koguda. Pärast pesemist laadige šungiit tooted uuesti, asetades need mõneks tunniks päikesevalguse kätte.

Mis teeb Karjala šungiit nii eriliseks?
Karjala šungiidi populaarsuse taga on suures osas selle kõrge süsinikusisaldus ja unikaalne struktuur, mis koosneb fullereenidest, mis on äärmiselt haruldane süsinikuaatomite keemiline side. Fullereene peetakse üheks võimsamaks antioksüdandiks, mis kaitseb meie keha vabade radikaalide ja muude keskkonna negatiivsete ja kahjulike mõjude eest. Šungiidis sisalduvad fullereenide sfäärilised molekulid teevad sellest ühe tõhusaima isikukaitse-, tervendava ja veepuhastusaine. Eliitšungiit on kõige suurema süsinikusisaldusega šungiidi tüüp, kus on kõige rohkem fullereene ja seega kõige tõhusam tüüp.
Mis kasu on Karjala šungiidi kasutamisest?
Meie kaasaegses maailmas kasutatakse šungiiti laialdaselt erinevates valdkondades, sealhulgas rasketööstuses, põllumajanduses, meditsiinis ja vaimsetes praktikates. Šungiidi kuulsad omadused, mis muudavad selle populaarseks kogu maailmas, hõlmavad vee puhastamist ja kaitset ümbritsevate elektromagnetväljade (EMF) ja 5G kiirguse (tuntud ka kui millimeeterlained või MMW) eest. Lisaks suudab šungiit neutraliseerida geopaatilist stressi ja pingeid ning toetab inimkeha raviomadusi ja vaimset tervenemist. Kõik need omadused aitavad kaasa šungiidi üha kasvavale populaarsusele.
Šungiidi tähendus
Šungiit on orgaanilise päritoluga eelkambriumi süsinikusisaldusega looduslik kivim. Seda nimetatakse sageli "tervendavaks kiviks" või isegi "elu kiviks" selle võimsate tervendavate ja kaitsvate omaduste tõttu. Šungiit on umbes 2 miljardit aastat vana ja tekkis ammu enne elu olemasolu meie planeedil. Seega on see sajandeid neelanud maa ja kosmose energiat. Need võimsad energiad koos keemilise koostise ja füüsikaliste omadustega muudavad šungiidi tõeliselt ainulaadseks ja tänu sellele on see lugematute šungiittoodete kujul populaarne kogu maailmas.