Hematiit ripats 13€

Mõõdud: u. 23 x 40 mm
Ripatsid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Pael ei kuulu komplekti.

HEMATIIT on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. Harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Kasutades seda kehavälisel rändel, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse. Kivil on tugev yang-element ja see korrastab meridiaane, korvates tasakaalust väljas yin´i. Lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiaid aurasse sisenemast, seades taas jalule rahu ja harmoonia. Hematiit on kasulik kõigis seaduslikkusega seotud olukordades.
Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. Toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust, sisendab usaldust. Kivi kõrvaldab enesepiirangud ja aitab areneda. See on kasulik kivi.kui tahetakse üle saada sundidest ja sõltuvustest. Hematiit juhib tähelepanu täitumata soovidele, mis on elus liikumapanevaks jõuks. Ravitseb ülesöömist, suitsetamist, üldse igal kujul ülemäärast enese tungidele järeleandmist. Hematiit aitab teil leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused kui õnnetused.

Vaimselt stimuleerib hematiit keskendatust ja fokuseeritust. See parandab mälu ja soodustab originaalset mõtlemist. Kivi suunab meele tähelepanu ellujäämise põhivajadustele ja aitab probleeme analüüsida. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. Füüsiliselt on hematiidil tugev ühendus verega. See taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust ning võib eemaldada kehast liigset soojust.

Hematiit aitab vereringeprobleemide ja verehaiguste korral. Toetab neere vere puhastamises ja taastab kudesid. Stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist. Leevendab jalakrampe, ärevust ja unetust ning abistab lülisamba joondamises ja vigastuste korral. Eliksiirina kasutada palaviku puhul.

Hoia käes või paiguta vajalikule kohale tervendamiseks või rahustamiseks. Lülisamba ala -ja ülaossa paigutada, et kergendada seljaga manipuleerimist. Hematiiti ei tohiks kasutada põletiku korral ega pikka aega järjest.