Herkimer teemant ripats 35€

Kinnitus: 925 hõbe
Mõõdud: 10-13x23-25mm

Ripatsi k ivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

HERKIMERI TEEMANT annab energiat, virgutab ja edendab loovust. Võimas häälestav kristall, eriti väiksem, erakordselt kirgas kivi. Stimuleerib psüühilisi võimeid, selgeltnägemist, vaimset nägemust ja telepaatiat, ühendudes kõrgemate dimensioonidega, ning aitab unenägusid meelde tuletada ja tõlgendada. Herkimeri teemant ergutab teadlikku häälestumist kõige kõrgematele vaimsetele tasanditele ja teie enda potensiaalile. Puhastab tšakraid ja avab kanaleid, et vaimne energia saaks voolata. Saab kasutada informatsiooni hankimiseks eelmiste elude kohta, nii et te tunnete ära tõkked või vastupanu oma vaimu kasvu teel. Seejärel hõlbustab herkimer leebet vabakslaskmist ja ümberkujunemist, seades esikohale teie hinge eesmärgi. Aktiveerib teie valguskeha - energiakeha, mis vibreerib väga kõrgel sagedusel, see on liikumisvahend hinge ja kõrgema teadvuse jaoks.
Herkimer häälestab inimesi ja seob neid, kui neil tuleb lahku minna siis peaksid mõlemad saama ühe kivi. Soodustab telepaatiat, eriti praktika algstaadiumis, ja häälestab ravitsejat kui ka patsienti. Herkimeril on kristalli mälu, millesse saab valada informatsiooni, et seda sealt hiljem ammutada. Kivi saab programmeerida teisi inimesi kaasa tõmbama. Herkimeri kristallid on ühed tugevaimad elektromagnetilise või radioaktiivse saaste puhastamisel. Tõkestavad ka geopaatilist stress - stress, mida loovad maa-alused veesoontest, elektriliinidest ja maaenergia negatiivsetest joondest põhjustatud nõrgad kiirgused ja energeetilised anomaaliad, eriliselt hea on neid paigutada võrekujuliselt ümber maja või voodi, milleks tuleks kasutada suuremaid kive.
Herkimeri teemant muudab mürke kahjutuks. Kaitseb radioaktiivsuse eest ja ravib haigusi, mis on põhjustatud kontaktidest radioaktiivse kiirgusega, leevendab unetust, mida põhjustab geopaatiline stress või eletromagnetiline saaste. Korrigeerib DNAd, raku -ja ainevahetushäireid, viib stressi ja pinge kehast välja. Aitab meenutada möödunud elu vigastusi ja haigusi, mis ikka veel mõjutavad praegust elu. Herkimeri teemandist saab suurepärane eliksiit või keskkonda pihustatav vahend.
Kandke nagu endaga kaasas, pange lülisamba alaosale või sinna kuhu, kuhu vaja. Paigutage see enda ja elektromagnetilise sudu allika vahele või pihustage eliksiiri ruumi.