Jaad süda ripats


Mõõtmed u. 2*2cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.
Kett ei kuulu komplekti.

JAAD on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Idas hinnatakse seda kõrgelt ja see märgib vaiksuse kogutud tarkust. Jaad seostub südametšakraga ja suurendab armastust ning hoolivust. Jaad on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eesr ja loob harmooniat. Usutakse, et see tõmbab ligi head õnne ja sõprust.

Psühholoogiliselt stabiliseerib jaad isiksust ja integreerib meelt kehaga. Edendab iseseisvust. Vaimselt vabastab jaad negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. See stimuleerib ideid ja laseb ülesannetel paista vähem keerulised, nii et neid võib otsekohe lahendama asuda. Emotsionaalselt on jaad "unenägude kivi". Laubale paigutatuna toob see tähendusrikkaid unenägusid. Aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust. Vaimselt julgustab jaad saama teid selleks, kes te tegelikult olete. See aitab ennast tundma õppida kui vaimset olendit inimlikul teekonnal ja äratab peidetud teadmise. Füüsiliselt on jaad puhastav kivi, mis aitab keha filtreerivaid ja elimineerivaid organeid. See on suurepärane kivi neerude jaoks. Jadeiidil ja nefriidil on ühesugused tervendavad omadused. Jaad tervendab neere ja neerupealseid, kõrvaldab mürke, ühendab raku -ja skeletisüsteemi ning aitab vabaneda torkivast valust küljes. Soodustab viljakust ja abistab sünnituse puhul ning mõjub puusadele ja põrnale. Jaad korrastab keha vedelikutasakaalu ning vee-soola ja happe-aluse hulka.

Pange tervenemist vajavale kohale või kandke seda vajalikul kohal. Hiinlased usuvad, et juba jaadi peoshoidmine kannab kivi omadused kehasse üle.JAAD
mõjub mõtlemisele ja tahtejõule. Jaad annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neile, kes teevad vaimset tööd, mille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanu. Jaad aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda.
Eriti hea kaitsekivi lastele ning haiguste ja psüühilise ründamise eest. Jaad toob head õnne. Toetab sõprust ja samas iseseisvust. Jaad on hea emotsioonide tasakaalustaja ja harmoniseerija. Jaad on unenägude kivi. Aitab tuua tähendusrikkaid unenägusid, kui ta paigutada laubale. Teda võib kasutada teiste kivide puhastamiseks. Jaadi on peetud ammustest aegadest pühaks kiviks ja teda on kasutatud erinevates rituaalides. Vabastab halbadest mõtetest.