Krüsopraas ripats 6€

Läbimõõt: u. 1,5cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.
Pael ei kuulu komplekti.

KRÜSOPRAAS sisendab tunnet, et ollakse osa jumalikust tervikust. Aitab jõuda sügavasse meditatiivsesse seisundisse. Edendab tõearmastust ja tõe rääkimist. Krüsopraas edendab ka lootust ja tugevdab intuitsiooni. Toob esile anded ja ergutab lootust, innustades olema aus nii äris kui isiklikes suhetes. Annab energiat südame -ja sakraaltšakrale ning toob füüsilisse kehasse universaalset energiat. Psühholoogiliselt on krüsopraasi mõju rahustav ja isetu, muutes inimese avatuks uutele olukordadele. Aitab, kui otsite isekaid motiive minevikust ja analüüsite mõju, mida need on teie arenemisele avaldanud, joondades teie ideaalid käitumisega. Saades jagu impulsiivsetest või sundmõtetest ja-tegudest, suunab kivi teie tähelepanu positiivsetele sündmustele. Kivi vastustab arvustamist, suurendades leplikkust iseenda ja teiste suhtes, see soodustab andestamist ja kaastunnet. Vaimselt edendab krüsopraas kõneosavust ja vaimseid võimeid. Takistab teid kõike vihas välja paiskamast. Kõrvaldab masendavad ja korduvad kujutluspildid, tõkestades halbu unenägusid, eriti lastel. Emotsionaalselt annab krüsopraas kindlustunnet ja usaldust. Sellest on kasu sõltuvusega võitlemisel, toetab iseseisvust ja julgustab samal ajal end siduma. Füüsiliselt on krüsopraasil tugev mürke eemaldav mõju. Võib kõrvaldada organismist raskemetalle ja ergutada maksa funktsioone.

Krüsopraas on suurepärane lõdvestumise ja rahuliku une looja. Kooskõlas sakraaltšakraga suurendab see viljakust, kaotab nakkusest tingitud viljatuse ja hoiab suguhaiguste eest. Abistab podagra, silmaprobleemide ja vaimuhaiguste puhul. Tervendab nahahaigusi, südameprobleeme ja kilpnääret, loob hormonaalse tasakaalu ning rahustab seedimist. Krüsopraas vähendab ebakindluse soovimatut mõju ja toob kehasse universaalset energiat, suurendab C- vitamiini omastamist. Kombinatsioonis suitsukvartsiga ravitseb krüsopraas seennakkusi. Eliksiir rahustab stressist tingitud maoprobleeme. Krüsopraas tervendab sisemist last, vabastades juba lapsepõlvest lukustatud emotsioonid. Vähendab klaustrofoobiat ja halbu unenägusid.

Krüsopraasi pikka aega kandes häälestute deevade kuningriigile - loodusvaimude kodu. Esoteerilises mõtlemises usutakse neid elutsevat või valitsevat loodusobjektide üle, nagu puud, jõed või mäed. Ehkki deevad on üldiselt nähtamatud, võivad selgeltnägevad inimesed neid mõnikord näha või saavutada intuitiivselt kontakti deevade kuningriigi, st. energiatasandiga, milles need vaimud eksisteerivad.