Leopardinaha jaspis 9€

Mõõdud: u. 3*2,2cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.
Pael ei kuulu komplekti

LEOPARDINAHA JASPIS e. ONKOLIIT on settekivim, mis koosneb onkoididest. Selle moodustavad tsüanobakterid tuuma ümber. Leitud Peruus.
Leopardinaha jaspis parandab enda ja teiste aktsepteerimist ja mõistmist. Sellel on rahustav energia, millega see kõrvaldab konfliktid, ebakindluse, kontrolli kaotamise. See kivi aitab inimesel asju mitte liiga tõsiselt võtta ja aitab mõista, et me ei suuda kõiki elumuutusi kontrollida.
Leopardinaha jaspis seab jalule tasakaalu valguse ja pimeduse vahel, aidates mõista, et tumedus on vaid valguse täiendpool, mitte selle vaenlane. See kivi on kujumuutjate kivi, mis aitab liikuda maailmade vahel. Leopardinaha jaspis toetab karmailiste kokkulepete ning enne kehastumist sõlmitud hingedevaheliste lepingute täitmist. Kui need kokkulepped ja lepingud pole aga enam mingil põhjusel toimivad, siis aitab see kivi need tühistada või leida neile uue vormi. Leopardinaha jaspis aitab teil saada vabaks välistest mõjutustest ning toetab sisemise juhtimise kuulamist ja järgimist. See kivi vähendab ebakindlust, tervendab emotsionaalkeha ning tugevdab individuaalsuse tunnet. Kui soovite leida tasakaalu pasiivsuse ja aktiivsuse, vaimususe ja emotsioonide vahel, siis sobib selleks just leopardinaha jaspis. Tugevdades keha loomulikku vastupanuvõimet, toetab leopardinaha jaspis ka tervena püsimist.
Vaimselt: maandus, lihtsam probleemide lahendamine, negatiivsete emotsioonide vähendamine, külluse toomine, vaimsete ja vaimsete ootuste täitmine.