Mäekristall ja granaat ripats 20€

Mõõdud: u.0,8x4cm
Materjal:  tsingi sulam
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Kvartsi leidub kõikjal maailmas. Mäekristall neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadidest vabastaja. Mäekristalli käes hoidmine muudab teie biomagnetvälja kaks korda tugevamaks. See soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. See viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. See puhastab ja võimendab elundeid ja energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega.
Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõikki võimalikke värvusi, töötab kirgas kvarts kõigil olemkise tasanditel. Talletades informatsiooni nagu looduslik arvuti, kujutavad need kristallid omamoodi vaimset raamatukogu, mis ootab külastamist. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid - mineviku trauma, suhtumine või haigus, mis paikneb energiakehas ning võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus. Mäekristall suurendab suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Kvarts on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja.
Vaimsel tasandil aitab kvarts kontsentreeruda ja avab mälu. Kvarts on ka suur energiasäästja.
  GRANAAT on võimas energiat andev ja taastav kivi. Puhastab tšakraid ja annab neile uut energiat. Annab uut elujõudu, vabastab kõrvalistest ainetest ja tasakaalustab energiat, tuues vastavalt vajadusele kaasa kas meelerahu või kire. Öeldakse, et granaat on võimeline hoiatama läheneva ohu eest ja vanasti kanti seda kui talismani. Granaat on kivi, mida leidub peaaegu kõige rohkem. Sel on mitmeid erimeid vastavalt mineraalsele koostisele, millest igaühel on lisaks üldistele omadustele veel omadusi.
Granaat inspireerib armastust ja ustavust. Tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Punane granaat stimuleerib iseäranis kundalini energia tõusu ja on abiks potentsiprobleemide puhul. See on enesele kohustuste võtmise kivi.

Granaati on hea omada kriisiolukordades. On iseäranis abiks situatsioonides, kust ei paista olevat väljapääsuteed, või kui elu on tükkideks purunenud või traumeeriv. Tugevdab, aktiveerib ja toetab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse. Granaadi mõjul muutub kriis väljakutseks. See edendab ka vastastikust abistamist rasketel aegadel.
Granaadil on tugev side ajuripatsiga ning see võib stimuleerida avaramat teadlikkust ja endiste elude meenutamist. Granaat aktiveerib teisi kristalle ja võimendab nende mõju. Puhastab tšakraid negatiivsest energiast. Kandilised lihvitud kivid arvatakse toovat edu äris.
Psühholoogiliselt tervendab granaat teie enese ja teiste inimeste tajumist. Lahustab sügavalt sissejuurdunud käitumismustrid, mis pole enam vajalikud, ning ületab hõlpsasti vastupanu või isetekitatud alateadliku sabotaazi. Vaimselt aitab granaat kasutud või vanad ja oma aja ära elanud ideed vabaks lasta. Emotsionaalselt kõrvaldab granaat keelud ja tabud. Avab südame ja annab eneseusaldust.
Granaat taastab keha ja ergutab ainevahetust. Tervendab lülisamba -ja rakukahjustusi. puhastab ja annab uut energiat verele, kopsudele ja südamele ning taastab DNA. Soodustab mineraalide ja vitamiinide omastamist.