Mäekristall ja Oliviin ripats 20€

Mõõdud: u.0,8x4cm
Materjal: tsingi sulam
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Mäekristall neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadidest vabastaja. Mäekristalli käes hoidmine muudab teie biomagnetvälja kaks korda tugevamaks. See soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. See viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. See puhastab ja võimendab elundeid ja energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega.
Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõikki võimalikke värvusi, töötab kirgas kvarts kõigil olemkise tasanditel. Talletades informatsiooni nagu looduslik arvuti, kujutavad need kristallid omamoodi vaimset raamatukogu, mis ootab külastamist. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid - mineviku trauma, suhtumine või haigus, mis paikneb energiakehas ning võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus. Mäekristall suurendab suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Kvarts on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja.
Vaimsel tasandil aitab kvarts kontsentreeruda ja avab mälu. Kvarts on ka suur energiasäästja.

OLIVIIN on tuntud ka kui PERIDOOT, KRÜSOLIIT  kasutatakse aura kaitsmiseks. On võimas puhastaja. Vabastades ja neutraliseerides mürke kõigil tasanditel, puhastab see eeterkeha, füüsilist keha ja meelt. Oliviin avab, puhastab põhjalikult ja aktiveerib südant ning päikespõimikutšakrat, vabastades nn. vana pagasi. Kivi vabastab taagast, süütundest ja kinnismõtetest. Oliviin õpetab, et inimestest või minevikust kinnihoidmine on viljatu tegevus. Näitab, kuidas vabastada end välistest mõjutustest ja loota juhatust omaenda kõrgematelt energiatelt. Kivi laseb lahti negatiivsed mustrid ja vanad vibratsioonid, nii et võib üle minna uuele sagedusele.  Aitab võitu saada tunde-traumadest ja leppida elumuutustega. Kui olete oma psüühikaga vaeva näinud, abistab oliviin teid kiirel edasiliikumisel. See nägemuslik kristall aitab teil aru saada teie määratusest ja vaimsest eesmärgist. Eriti kasulik on see ravitsejatele.

Psühholoogiliselt leevendab oliviin armukadedust, rahutust, vimma ja viha ning vähendab stressi. Suurendab eneseusaldust ja enesekehtestamist kuid agressiivsuseta. Kasvamist motiveerides aitab oliviin ellu viia vajaliku muutuse. On abiks minevikku vaatamisel, et leida head oma kogemustes, ja õpetab endale andestama. Kivi loob psühholoogilise selguse ja heaolu. See on häälestatud vaimse tõe saavutamisele ja reguleerib elu tsükleid.

Vaimselt tervendab oliviin meelt ja avab selle uutele teadlikkuse tasanditele. Kõrvaldab letargia, juhtides tähelepanu kõigele sellele, miste teadlikult või alateadlikult olete hooletusse jätnud. Oliviini abiga võite möönda oma vigu ja edasi liikuda. Aitab teil võtta vastutust oma elu eest, eriti kui usute, et " see kõik on kellegi teise süü". Oliviini mõjul võivad rasked suhted suuresti paremaks muutuda.  

Oliviinil on toniseeriv mõju. Ravitseb ja taastab kudesid, tugevdab ainevahetust ja on kasulik nahale. Toetab südant, harknääret, kopse, sapipõit, põrna, soolestikku, parandab haavandeid ning tugevdab silmi. Alakõhule paigutatuna aitab see sünnitusel, tugevdades kokkutõmbeid, kuid vähendades valu. Kivi energia tasakaalustab bipolaarseid häireid ja saab jagu hüpohondriast.