Magnesiit ripats 7€

Mõõdud: u.2,5*2cm. 

Ripatsid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Päritolu: Zimbabwe
Pael ei tule kaasa.

MAGNESIIT toob sügavat rahu meditatsiooni ja lõdvestusse. Kolmandale silmale paigutatuna suurendab see visualisatsiooni ja kujutlusvõimet. Avab südametšakra ja stimuleerib südamest tulevat armastust, ka armastust iseenese vastu, mis on vajalik teiste inimeste armastuse vastuvõtmiseks. Magnesiit võib olla väga hea abiline tingimatu armastuse puhul olukordades, kus suhted teiste inimestega on nende käitumise või sõltuvusete tõttu rasked. Aitab teil keskenduda, seista lihtsalt kõrval, lubades teistel inimestel olla just sellised, nagu nad on, nõudmata neilt muutumist või laskmata ennast kuidagiviisi mõjutada nende probleemidest.
Psühholoogiliselt toob magnesiit pinnale kõik enesepetmise vormid. Aitab ära tunda alateadlikke mõtteid ja tundeid, ning uurida nende põhjusi, viies teid vajadusel tagasi minevikku. Loob positiivse ellusuhtumise. Magnesiit aitab egoistlikel inimestel mitte esile trügida ja õpetab teisi tähelepanelikult kuulama.

Kühmulisel, ajusarnasel kristallvormil on suur mõju meelele, harmoniseerib ajupoolkerasid, stimuleerides mõtteid ning nende rakendusi. Magnesiidil on emotsioonidele rahustav toime, edendab vastupanu emotsionaalsele stressile. Toetab närvilisi ja kartlikke inimesi, aidates neid ärrituvusest ja sallimatusest üle saada. Magnesiit sisaldab palju magneesiumi ja abistab selle imendumist kehas. Eemaldab mürke ja neutraliseerib kehalõhnu, toimib krambivastase vahendi ja lihaslõõgastina ning leevendab menstruatsiooni-, mao-, soolestiku- ja vaskulaarseid spasme, samuti sapi- ja neerukividest tingitud valu. Magnesiit ravitseb luude ja hammaste haigusi ning hoiab ära langetõbe. Kergendab peavalusid, eriti migreene, ja aeglustab vere hüübimist.Kiirendab rasvade ainevahetust ja vähendab kolesterooli hulka, ennetades ateroskleroosi ja stenokardiat. On kasulik südamehaiguste ärahoidmiseks. Kivi tasakaalustab kehatemperatuuri, alandab palavikku ning vähendab külmavärinaid. Asetage vajalikule kohale kehal, otse nahale.