Muskoviit ripats

Mõõdud: u. 30 x 60 x 8mm
Pael ei kuulu komplekti.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.

MUSKOVIIT  on müstiline, inglitega seotud kivi, stimuleerib teadlikkust kõrgemast minast. Tugevdab südametšakrat, kergendab astraalrände, avab intuitsiooni ja psüühilise visiooni. Muskoviidil on võime lasta märgata puudusi inimloomuses ja samal ajal õpetada tingimatut armastust ning tunnustamist. Muskoviit on peegeldav kivi, mis peegeldab tagasi ja laseb teil ära tunda oma projektsioone - neid osasid endast, mida te ära ei tunne ja mida seepärast näete nagu kusagil kaugel. See aitab teil näha, et asjad, mis teile ei meeldi teiste juures, on tegelikult teie enda iseloomujooned, millega te ei suuda leppida. Sel juhul aitab muskoviit neid omadusi lahustada ja ümber kujundada. Aitab teile mittemeeldivaid omadusi integreerida ja ümber kujundada.
Psühholoogiliselt hajutab kohmakust, ebakindlust ja eneses kahtlemist. Kõrvaldab viha ja närvipinge, tuues paindlikkust igal olemise tasandil. Annab tuge rõõmsalt tulevikku vaadata ja pilguheitmisel minevikku, et heaks kiita kõiki õpitud õppetunde. Lubades teil näha ennast nii, nagu näevad teised, aitab muskoviit muuta kuvandit, mida väljapoole suunate. See on toeks piinavate tunnete uurimisel.
Vaimselt aitab muskoviit probleeme lahendada ja võimendab kiiret taipamist, Kergendab mõtete ja tunnete selget väljendamist. Füüsiliselt parandab teie välimust – toob sära silmadesse, läiget juustesse ja aitab saavutada kõige sobivamat kaalu
Muskoviit kontrollib veresuhkrut, tasakaalustab pankreast, takistab näljatunnet paastu ajal.Reguleerib neeerude tööd, leevendab unetust ja allergiaid ning ravitseb kõiki probleeme, mis tulenevad haigusseisundist või kurnatusest.