Nefriit Maori ripats 25€

Nefriit ripatsi suurus: u. 3,5cm
Pael on kaasas.
Selle maori ripatsi nefriit on pärit Kanadast ning on eriti kõva ja vastupidav.  Kujundid loodi Uus-Meremaa põliselanike maooride rikkalikust sümbolivarast. Silmuse kuju tähistab konkreetselt lõpmatust (lõpmatus, lõputu silmus, igaviku märk, lemniskaat, lõputu kaheksa) ja sümboliseerib tõelise sõpruse pikaajalist sidet.
Roheline Nefriit mõjub mõtlemisele ja tahtejõule. Nefriit annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neile, kes teevad vaimset tööd, mille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanu. Nefriit aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda.
Eriti hea kaitsekivi lastele ning haiguste ja psüühilise ründamise eest. Nefriit toob head õnne. Toetab sõprust ja samas iseseisvust. Nefriit on hea emotsioonide tasakaalustaja ja harmoniseerija. Nefriit on unenägude kivi. Aitab tuua tähendusrikkaid unenägusid, kui ta paigutada laubale. Teda võib kasutada teiste kivide puhastamiseks. Nefriiti on peetud ammustest aegadest pühaks kiviks ja teda on kasutatud erinevates rituaalides. Vabastab halbadest mõtetest.