Nefriit ripats 19€

Ümbermõõt: 30mm
Ripatsid võivad erineda värvi poolest.

Roheline Nefriit mõjub mõtlemisele ja tahtejõule. Nefriit annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neile, kes teevad vaimset tööd, mille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanu. Nefriit on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Seostub südametšakraga ja suurendab armastust ja hoolivust.
Psühholoogiliselt stabiliseerib nefriit isiksust ja integreerib meelt kehaga. See edendab iseseisvust. Vaimselt vabastab nefriit negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Stimuleerib ideid ja laseb ülesannetel paista vähem keerulised, nii et neid võib otsekohe lahendama hakata.
Vaimselt julgustab saama teid selleks, kes te tegelikult olete. Aitab ennast tundma õppida kui vaimset olendit inimlikul teekonnal ja äratab peidetud teadmise. Sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda.
Füüsiliselt on nefriit puhastav kivi, mis aitab keha filtreerivaid ja elimineerivaid organeid. On suurepärane kivi neerude jaoks.
See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Eriti hea kaitsekivi lastele ning haiguste ja psüühilise ründamise eest. Nefriit tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Nefriit on hea emotsioonide tasakaalustaja ja harmoniseerija. Nefriit on unenägude kivi. Aitab tuua tähendusrikkaid unenägusid, kui ta paigutada laubale. Teda võib kasutada teiste kivide puhastamiseks. Nefriiti on peetud ammustest aegadest pühaks kiviks ja teda on kasutatud erinevates rituaalides. Vabastab halbadest mõtetest.