Nummiit ripats

Mõõdud:u. 25 x 30 mm. Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.

NUUMMIIT on nõiakivi, on tugev kaitsekivi pahasoovlikkuse ja psüühhiliste manipulatsioonide vastu. Teadaolevalt ühe maailma vanima mineraalina on see erakordne energeetiline abimees neile, kelle energiad on selle intensiivse kiviga töötamkiseks piisavalt arenenud. Kivi võimaldab näha, mis on peidus pealispinna all. On kaitsev kivi, mis tugevdab biomagnetvälja ning on tõhus abiline negatiivsete energiate ja needuste vastu. Nuummiit on suurepärane kivi, kui vajate rännetel kindlust ja varju. Ideaalne kivi ränneteks alumisse maailma, et tuua tagasi kadunud hing või osake sisemisest lapsest. See varjab võõraste pilkude eest ja võib pakkuda kaitset ka teie autole. Võimsa kivina kannab nuummiit endas maagiat, mida tuleb kohelda austusega ja õigete kavatsustega. Negatiivsetel eesmärkidel kasutamine tuleb ringiga endale tagasi. Läbi minevikuelu -ja otsmikutšakrate aktiveerimise avab ja seob nuummiit terviklikuks kõik kõrgemad tšakrad ning toob kaasa sügava muutuse teadvuse tasandil.
Karmaliselt aitab nuummiit vältida varem tehtud vigade ja mustrite kordamist. Selle kiviga tunnete ära kokkupuuted eelmiste eludega ning näete varasemast võimu väärteavitusest tulenevaid võlgu. Otsimikutšakrale asetatuna eemaldab see füüsilisest ja emotsionaalkehast karmalise taaga. Kivil on tugev elektromagnetväli ja võime rakumälu ümber programmeerida. Taastab kiiresti karmavõlast ja teistestpõhjustest tingitud energeetilisest kurnatusest ning vabastab kõik blokaadid, ka enese tekitatud.
Nuummiit katkestab eelmistest eludest pandud loitsude ja manipulatsioonide sasipuntrad. Eemaldab teiste inimeste liigsest kaitsest või juhendamisest tekkinud ebamugavuse ning hajutab seesuguste manipulatsioonide vastu ehitatud kaitsemehhanismid. Seejärel aitab nuummiit teil oma tõelise minaga uuesti kontakti saada. Programmeerib ümber teie mõtted ja toetab enese kaitsmise eest ise vastutuse võtmist. Nuummiit õpetab ausust ja austust, n'udes praeguse eluga seotud lubaduste ja kohustuste täitmist ning lahti laskmist neist, mis pole enam vajalikud.

Joondab bionagnetvälja füüsilise kehaga ning eemaldab kõik maavälist või maagilist päritolu energiapooked, mis on tekkinud praeguses või eelmistes eludes. Nuummiit toimib hästi koos novakuliidiga , et vabastada needustest, eelmise elu kohustustest ning nõiduste või pahasoovlikkuse mõjudest.
Nummiit on kasulik unetuse, stressi, degeneratiivsete haiguste, Parkinsoni tõve ja peavalude vastu. Toetab kudede uuenemist ja isuliini reguleerimist, aju, silmade, neerude ja närvide tööd.
Hoidke käes, kasutage võre loomiseks või asetage vajalikule kohale kehal. Kaitseks pahasoovlikkuse või psüühilise manipuleerimise vastu kandke enda küljes. Eriti tõhusalt toimib hõberaamistuses või koos hõbedaga.