Obsidiaan peegel ripats 25€

Obsidiaan peegli läbimõõt: 4cm
Auk on u. 2,5 mm ja sobib tavaliste nahast paelade või õhukeste hõbekettide jaoks. 
Kaasasolev pael on must ja selle pikkus on u. 90 cm.

Kaitske end võõraste energiate eest ja leidke sisemine rahu – selle maagilise obsidiaani ripatsiga.
Rinnapiirkonnas ripatsina kantud obsidiaaniketas kaitseb meid negatiivsete energiate eest. Eriti olukordades, kus meid ümbritseb palju inimesi ja energiaid, on see imeline kaitsekivi, mis peegeldab nagu peegel seda, mis meie suhtes ei ole hästi meelestatud.
Juba iidsetest aegadest on inimesed kandnud kivist valmistatud amulette, et kaitsta end väljast poolt tulevate negatiivsete energiate eest.
Ehtena kandes kaitseb see selle eest, et teistele inimestele väga palju energiat ära ei antaks ja seeläbi ise jõuetuks ei muutuks. Eriti, kui oleme igapäevaselt palju teiste inimestega koos, kaitseb obsidiaani ketas negatiivsete energiate eest. Eriti sobilik on kumera pinnaga peeglid, mis on väljaspoole kaarekujulised, kuna need ei neela neisse puutuvat energiat vaid saadavad need tagasi algpõhjustajale.
Obsidiaanist peegel on väga hea abivahend enese varjupoole tundmaõppimiseks ja ka valgustamiseks. Obsidiaan on kivi, mis sobib suurepäraselt oma varjudega töötamiseks. See aitab minevikukogemusi töödelda ja nendega rahu leida. Kasutage obsidiaani, et leida sügav meditatsioon, vabastada blokeeringud ja vabastada end emotsionaalselt minevikust. Obsidiaanpeeglit kasutasid iidsed maiad ja asteegid, et näha tulevikku ja teha ennustamisi. Pikemas perspektiivis aitab obsidiaaniga töötamine meis olevat varjupoolt transformeerida ja selles olevaid energiaid enda tugevateks külgedeks muuta (nt: julguseks, väljaastumiseks ebaõigluse vastu jne). Kui protsess läheb liiga intensiivseks, siis võite obsidiaaniga töötamise mõneks ajaks kõrvale panna, kuid obsidiaani mõjusid aitab suurepäraselt tasakaalustada ka roosa kvarts. Parimate tulemuste saavutamiseks hoidke obsidiaanist peeglit enda läheduses – näiteks asetage töölauale või öökapile, kuid seda võib ka mediteerides käes hoida või ööseks padja alla panna.

Asteegid meisterdasid lamedatest obsidiaaniplaatidest seiramispeegleid, teised vanaaja rahvad valmistasid sellest kivist maagiliste omadustega nooleotsi ja kirveid. Kristallistruktuurita obsidiaanil puuduvad igasugused piirid ning selle toime on äärmiselt kiire ja võimas. Obsidiaan aitab mõista haiguste põhjusi. Obsidiaani eest ei jää miski varjatuks. See toob armutult pinnale kõik meie vead, nõrkused, blokeeringud ja muud tingimused, mis meid jõuetuks muudavad. Kasvu toetades ja kiirendades pakub obsidiaan kindlat tuge, ent nõuab ettevaatlikku käsitsemist. Sügavat hingetervendust pakkuv obsidiaan aitab ravida eelmistest eludest praegusesse ellu edasi kandunud emotsioone ja traumasid, muutes tundeelu puhtamaks ja selgemaks. Tugeva kaitsekivina moodustab obsidiaan negatiivsuse vastu kilbi, luues juurtšakrat Maa keskmega ühendava maandava sideme. Obsidiaan absorbeerib keskkonnast negatiivseid energiaid ning blokeerib psüühilisi rünnakuid ning negatiivseid vaimseid mõjusid, aitab saavutada meeleselgust ning vabaneda nii segaduses olekust kui ennast ahistavatest tõeks pidamistest, võimaldades mõista ka mis tahes vaimsete häirete põhjuseid.
Haualeidude põhjal on teada, et obsidiaanpeeglid olid tuntud juba üle 10 000 aasta tagasi: Anatoolia lõunaosas tõestavad hiliskiviaja väljakaevamised selle müstilise objekti kasutamist. Mehhikos seostati obsidiaanipeeglit Tecatlipocaga, ettehoolduse ja kõiketeadmise jumalaga.